Na TV JOJ príde obľúbená relácia, ktorú pozeral skoro každý. Tešíte sa?

Známa relácia s veľmi pútavým názvom, Moja mama varí lepšie ako tvoja, zmizla z televíznych obrazoviek začiatkom tohoto roku. Aj ked‘ sa nebude vysielať pár mesiacov, môžete sa tešiť na jej návrat a to už tento rok, konkrétne na jeseň. Zmenu moderátora však neočakávajte, pretože ním ostane starý známy Milan Zimnýkoval, známy ako Junior.

Telvízia JOJ okrem opätovného príchodu tejto relácie oznámala, že hľadá nových súťažiacich, ktorí milujú varenie a súťaženie. Nepochybujeme, že táto relácia bude opäť úspešná, pretože sa do konca roka vysielala spolu štyri roky, počas ktorých produkcia nakrútila desať epizód.

V relácii vzniklo mnoho legendárnych ľudí televíznej obrazovky a predstavili sa tam mnohé rodiny, ktoré si merali svoju kvalitu kuchárskeho talentu.

Televízia sa vyjadrila nasledovne: ,,​​Už onedlho sa tak môžete tešiť na nové šikovné dvojice a čerstvé recepty, s ktorými budeme pokračovať v doterajšej vysoko nastavenej latke varenia i zábavy. Chýbať, samozrejme, nebudú ani obľúbený moderátor Junior a všetci traja špecialisti.”

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Na TV JOJ príde obľúbená relácia, ktorú pozeral skoro každý. Tešíte sa?”