Oblečenie, ktoré by ste nemali nosiť: 5 vecí, ktoré ničia energiu

Šatník nie je len súčasťou imidžu. Oblečenie nás robí sebavedomejších, pomáha nám dosiahnuť naše ciele a nové šaty môžu zlepšiť aj ten najškaredší deň.

V šatníku sú však aj také veci, ktoré môžu negatívne ovplyvniť náladu a pohodu, prilákať choroby či zlyhania. Ak nechcete, aby došlo k nešťastiu, zbavte sa týchto vecí s negatívnou energiou ešte dnes!

Povieme vám, akých vecí by ste sa mali zbaviť a ako sa chrániť pred negatívnou energiou. Aby ste do svojho života nepúšťali negatívnu energiu, nenoste už nikdy viac týchto 5 vecí!

  1. Oblečenie od cudzieho človeka

 

Nie je žiadnym tajomstvom, že oblečenie dokáže doslova absorbovať energiu svojho majiteľa – jeho náladu, myšlienky, emócie, zážitky. Ak s určitosťou neviete povedať, kto pred vami dané oblečenie nosil, nemali by ste ho nosiť a ani kupovať.

Aby vás nezavaľovali drobné problémy, nepríjemné nedorozumenia a potom veľká smola či choroba, je lepšie sa zbaviť vecí, ktorých osud je ich majiteľom neznámy. Týmto spôsobom sa ochránite pred účinkami negatívnej energie a zničením vlastného vnútorného pokoja.

  1. Topánky, ktoré vám nesedia

 

Číňania sú presvedčení, že zdravie a pokoj sa začína od nôh, presnejšie, od chodidiel! Môžete si udržať mladosť, dlhovekosť a dobiť sa pozitívnou energiou, ak topánky, ktoré nosíte, sú pre vás ideálom. Dôležitá je nielen veľkosť, ale aj tvar, a dokonca aj farba. Pred zakúpením prvých topánok v módnom butiku popremýšľajte o tom, ako a či vám táto topánka pasuje.

  1. Veci po zosnulom

 

Je nepravdepodobné, že by niekto čo i len myslel na to, obliecť si šaty zosnulého, ale kto vie. Senzibil neodporúča nosiť oblečenie a šperky zosnulého a mali by ste sa ich čím skôr zbaviť! Takéto oblečenie neprinesie radosť žiadnemu človeku, ktorý by sa im rozhodol dať druhú šancu.

Naopak, pritiahnu hádky, zlyhania v práci, zdravotné problémy a iné. Ak hovoríme o rodinných šperkoch ako o dedičstve, mali by sa očistiť od negatívnej energie pomocou svätej vody a tiež by sa mala prečítať modlitba.

  1. Veci, ktoré sú spojené s negatívnymi spomienkami

Zlé spomienky môžu zanechať negatívny odtlačok nielen na srdci, ale aj na oblečení. Nosenie oblečenia, v ktorom ste zažili negatívne emócie a nepríjemné situácie spôsobí, že sa budete znovu a znovu vracať k udalostiam, kedy ste toto trápenie zažili.

Ak nechcete neustále myslieť na zlyhania z minulosti pri pohľade na šaty alebo vašu obľúbenú šatku, zbavte sa ich. Rozlúčte sa s minulosťou, spáľte všetky mosty!

  1. Jednofarebné oblečenie

 

Ak vo vašom šatníku prevládajú čierne, sivé a biele farby, musíte k ním urýchlene pridať žiarivejšie kúsky! V psychológii a alternatívnej medicíne existuje koncept farebnej terapie – každá farba má špecifickú funkciu a je navrhnutá tak, aby pomohla osobe v určitých štádiách života, ovplyvnila náladu a zmenila jej vnútorné nastavenie.

Nestaňte sa neviditeľnými! Pretrieďte svoj šatník a pridajte do neho živé farby, aby váš život začal hrať úplne novými farbami!

zdroj: takprosto.cc