Polícia dostala dnes ráno okolo šiestej hodiny oznámenie o dopravnej nehode pri obci Senné (okres Michalovce). Hliadka našla vozidlo opustené, preto začala ihneď pátrať po vodičke, ktorá ho mala šoférovať. Hrozilo, že v šoku odišla preč.
Policajti so služobnými psami po nej pátrali, v prvých momentoch bezvýsledne. Kvalitnou operatívno-pátracou činnosťou policajti zistili, že je pri družstve v Suchom podozrivé auto. V ňom sa mal nachádzať páchateľ a hľadaná žena. Keďže mal byt muž ozbrojený, hliadka si obliekla nepriestrelné vesty.
Služobný pes Bart podozrivého vytiahol z auta. Druhý pes Black ho istil. Muž bol zadržaný. Momentálne prebiehajú prvotné úkony, viac informácií poskytneme až keď to procesná situácia dovolí.
Vďaka rýchlemu zásahu policajtov sa žene nič nestalo. V poslednej chvíli jej zachránili život.
Na akcii sa podieľali policajti odboru služobnej kynológie z Michaloviec, poriadkoví policajti z Michaloviec a Strážskeho a michalovskí kriminalisti.
Log into Facebook
Log into Facebook to start sharing and connecting with your friends, family, and people you know.