Prezident Kiska si ide založiť vlastnú politickú stranu. Jeho internetová stránka sa do očí vysmieva Ficovi

Ešte stále aktuálny prezident Slovenskej republiky, Andrej Kiska, po dlhotýždňových tajomstvách vyšiel s pravdou von. Onedlho si založí vlastnú politickú stranu.

Ak ste aj vy túto správu dlho očakávali, určite vás potešila. Kiska sa naozaj chystá založiť vlastnú stranu, v ktorej chce slušných, múdrych a čestných Slovákov. Momentálne je ešte stále v oficiálnej funkcii prezidenta Slovenskej republiky a tak nemôže všetko prezradiť už teraz.

Musí počkať, kým sa jeho prezidentské obdobie skončí a Slovensko bude mať oficiálne novú prezidentku, pretože funkcia prezidenta je nadstranícka.

Ak chcete Andreja Kisku podporiť, všetkým odkazuje, aby ste sa registrovali na jeho stránke jenasviac.sk zadaním svojho e-mailu.

Pri bližšom pohľade na vzor vypĺňana si zaiste všetci všimnú niečo veľmi zaujímavé. Ako vzor, tam je vyplnený e-mail s menom Róber, konkrétne robert_f, čo bol zrejme cielený výsmech bývalému premiérovi Róbertovi Ficovi. Títo dvaja páni vedú dlhoročný konkurenčný boj a Kiska tvrdí, že výhra jeho favoritky je krok k tomu, aby bolo Slovenko konečne naozaj slušná krajina.

Okrem tohoto náznaku však Kiska pripravil niečo oveľa lepšie. V zdrojovom kóde jeho stránky zanechal nápis Nikam neodchádzam. 

Tieto slová sú podľa nás symbolom toho, čo povedal Fico po tom, čo odchádzal z funkcie premiéra. Kiska mu chce ukázať, že svojim odchodom z funkcie prezidenta neodchádza nikam ani on. Keď ste na počítači, stačí si kliknúť na jeho stránku pravým tlačidlom myšky a vybrať zobraziť zdrojový kód. 

 

 

Kto bude členom strany však ešte nie je také isté. Padli však dohady, podľa ktorých mali dostať pozvánky napríklad Gábor Grendel, Marcel Klimek, Lucia Žitňanská alebo Jana Žitňanská.

 

 

zdroj: refresher.sk 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsov, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Prezident Kiska si ide založiť vlastnú politickú stranu. Jeho internetová stránka sa do očí vysmieva Ficovi”