Radka vážila na začiatku 142 kíl. V relácií REŠTART dala dole 46 kilogramov. Takto vyzerá dnes

 

Radka dokázala naozaj takmer nemožnú vec. Zo svojej pôvodnej 142 kilogramovej váhy dokázala schudnúť množstvo kíl. Schudla tretinu váhy a dnes je spokojnejšia ako kedykoľvek predtým.

Radka so sebou naozaj bojovala. Aj ked‘ má len 35 rokov a mladý organizmus, niekedy to bolo naozaj náročne, no podľa jej slov to stálo za to. Povedala si, čo je pre jej život priorita a ako chce naozaj vyzerať. V jej ceste jej pomohla televízna relácia REŠTART, z televízie JOJ. Jej premena sa nezrealizovala za týždeň a ani za mesiac, no dlho to netrvalo. Stačila pevná vôľa, odhodlanie a chuť niečo zmeniť.

Najväčším problémom jej cesty chudnutia bolo množstvo a frekvencia porcií. Pôvodne jedla zdravšie jedlá, no bolo ich mnoho, kombinovala ich zle a obsahovali veľké množstvo gramov. Počas relácie sa naučila to, čo jej telo zvláda, ako má množstvo odhadnúť a ako jesť tak, aby bola jej psychika, ale aj telo naozaj spokojné.

 

„Veľmi vzácne je to, že som schudla, ale to, že som zmenila aj myseľ, mi dalo viac pozitívnych vecí. Keby som nezmenila tú myseľ, tak by nešla dole ani tá váha,“ Povedala Radka pre topky.sk . Mladej žene sa podarilo schudnúť viac ako 46 kíl. Veľakrát sa stane, že ľudia z týchto reality show sa po ich skončení začnú opäť prejedať, veď ich už kamery nesnímajú. No Radka k takým ľuďom nepatrí. Aj po skončení show naďalej chudne. Držíme jej preto palce 🙂

zdroj: topky.sk / joj.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Radka vážila na začiatku 142 kíl. V relácií REŠTART dala dole 46 kilogramov. Takto vyzerá dnes”