Slovák ukradol Tisíce Kinder vajíčok a Kinder Bueno. Schoval si ich do postele

Facebook Slovenského policajného zboru je naozaj plný podivných incidentov, nehôd a krádeží. Najnošie naši muži zákona zverejnili príspevok, v ktorom opisujú krádež ako z filmu.

Muž sa pri odstavenom kamióne rozhodol zistiť, čo sa v ňom nachádza s tým umýslom, že si možno čo to prilepší. Ked‘ zistil, že sa v kamóne prenášali sladkosti značky Kinder a to najmä Kinder Bueno a Kinder vajíčka, neváhal ani sekundu a rozhodol sa niekoľko ukradnúť, aj ked‘ možno myslel, že sa v kamióne prenáša niečo hodnotnejšie.

Napokon z toho nebola krádež len pár kusov vajíčok, ale poriadna krádež celých krabíc v celkovej hodnote 2 100 €. Zlodej má len 37 rokov a je z Levíc, kde sa táto bizardná krádež aj udiala.

https://www.facebook.com/policiaslovakia/posts/2484767198220154

Zlodej však dlho na úteku nebol. Po pár hodinách ho policajti chytili a vykonali u neho doma domovú prehliadku. Muž z Levíc asi veľmi kreatívny nie je, pretože svoj lup ukryl v najčastejšej skrýši, vo vnútri svojej postele.

zdroj:policiasr

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Slovák ukradol Tisíce Kinder vajíčok a Kinder Bueno. Schoval si ich do postele”