V Česku sa konala honosná rómska svadba za viac než milión korún. Nevesta mala až 3 šaty

U našich českých susedov v Ostrave pred sa pred pár dňami konala Rómska honosná svadba. Aj keď Dávid a Michaela spolu žijú v jednej domácnosti už 6 rokov a majú spolu dve deti, svoj sen si splnili až teraz.

Limuzíny, kočiar s koňmi a ostatné atrakcie na veľkolepej svadbe nesmeli chýbať. Nevesta sa prezliekla do troch svadobných šiat, ktoré boli od módnej značky Natashy Azariy.

Iba doplníme, že peniaze sa na honosnej svadbe nevyberali, ako to býva na rómskych svadbách zvykom. Mladomanželia si to nepriali splnili si tak iba svoj sen.

Svadobný obrad prebiehal v kostole nepoškvrnenej panny Márie v Ostrave. Po svadobnom obrade na počesť spečatenia ich spoločného ÁNO tak obaja novomanželia vypustili biele holubice.

 

Svadobná hostina sa konala v priestoroch luxusného hotela Imperiál. Podľa slov samotného ženícha Davida celá svadba stála milión dvestotisíc českých korún. Nevesta Michaela potvrdila, že oblečenie od známej značky stálo viac než 11 tisíc eur. Všetky módne odevy im šili vo Svidníku v salóne Natasha Azariy.

Počas svadobnej hostiny ich zabávali známe rómske kapely ako sú Gipsy Čonkovci z Prahy a Kuky bánd. Hostia sa zabávali až do bieleho rána.  V reportáži sa dozviete, aj koľko stala minerálka v hoteli Imperiál.

 

https://www.youtube.com/watch?v=LHQS4OgQ6Ic

 

zdroj: presstv.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “V Česku sa konala honosná rómska svadba za viac než milión korún. Nevesta mala až 3 šaty”