Zuzka Mauréry dostala na OTOvi s týmto outfitom každého. Ubral jej viac ako 10 rokov

Tento víkend bol pre slovenský šoubiznis naozaj perný. Uplynulú sobotu sa v Bratislave konala veľmi populárna udalosť, na ktorej boli odovzdané ocenenia OTO pre osobnosti televíznej obrazovky. Medzi ocenenými bola aj krásna a šarmantná herečka Zuzana Mauréry, ktorá zažiarila v nádhernej róbe. Čo však viacerých prekvapilo viac bolo to, s akou postavou prišla na javisko. Zuzana vyzerá lepšie ako vo svojej mladosti. Strata pár kilgramov jej pridala na kráse.

Herečka momentálne hviezdi vo veľmi populárnom televíznom seriály Oteckovia. Ocenenie dostal aj sám seriál, kde Zuzana stvárňuje riaditeľku základnej školy Tamaru, veľmi zásaditú učiteľku a oddanú matku.

Na odovzdávanie ocenení si herečka obliekla veľmi peknú voľnejšiu blúzku čiernej farby, ku ktorej zvolila kvetovanú dlhú sukňu s výrazným opaskom, ktorý zvýzanil jej štíhly driek. Aj napriek tomu, že nedávno oslávila 50 rokov, jej postavu a celkový vzhľad by jej mohli závidieť aj všetky ženy v tridsiatke. Čo poviete? Určite nám zanechajte komentár s vaším názorom.

 

 

zdroj: hitky.sk

Foto: Instagram/zuzana_maureryy, Instagram/tvmarkizaofficial, RTVS

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Zuzka Mauréry dostala na OTOvi s týmto outfitom každého. Ubral jej viac ako 10 rokov”