ČAPUTOVÁ prezradila, kde bude ako nová prezidentka bývať

Zuzana Čaputová sa konečne rozhodla! Nová slovenská prezidentka má už jasno v tom, kde bude počas svojej prezidentskej kariéry bývať. Pred pár dňami to oznámila verejnosti.

Okrem tejto správy sa Čaputová rozhodla aj o tom, kto bude súčasťou jej ochranky. Najprv jej boli pridelení ľudia, s ktorými nesúhlasila, pretože tvrdila, že boli dosadení Kaliňákom. Po tomto obvinení sa ľudia z jej ochranky vymenili.

O mesiac a pár dní nasúpi na najdôležitejšiu politickú funkciu a tak musí byť všetko dokonalo pripravené. Aj napriek tomu, že Slovenská republika neposkytuje prezidentovi oficiálne bývanie, vždy si môže vybrať z niekoľkých možností. Aktuálny prezident Andrej Kiska ešte stále býva v prenajatom byte v hlavnom meste. Predchádzajúci prezident, Ivan Gašparovič, si zvolil vilu v Limbachu.

Zuzana Čaputová nedávno prezradila, kde sa chystá bývať ona. Jej hovorca prezradil nasledujúce: Pani zvolená prezidentka by aj naďalej rada bývala vo svojom dome v Pezinku.” A tak je teda jasné, že si vybrala možnosť nemeniť svoje bydlisko a ostať v pohodlí domova so svojimi dcérami.

Zuzana Čaputová sa do Bratislavy nepresťahuje
Do práce bude dochádzať zo svojho domu v Pezinku

zdroj: hitky.sk