ČAPUTOVÁ prezradila, kde bude ako nová prezidentka bývať

Zuzana Čaputová sa konečne rozhodla! Nová slovenská prezidentka má už jasno v tom, kde bude počas svojej prezidentskej kariéry bývať. Pred pár dňami to oznámila verejnosti.

Okrem tejto správy sa Čaputová rozhodla aj o tom, kto bude súčasťou jej ochranky. Najprv jej boli pridelení ľudia, s ktorými nesúhlasila, pretože tvrdila, že boli dosadení Kaliňákom. Po tomto obvinení sa ľudia z jej ochranky vymenili.

O mesiac a pár dní nasúpi na najdôležitejšiu politickú funkciu a tak musí byť všetko dokonalo pripravené. Aj napriek tomu, že Slovenská republika neposkytuje prezidentovi oficiálne bývanie, vždy si môže vybrať z niekoľkých možností. Aktuálny prezident Andrej Kiska ešte stále býva v prenajatom byte v hlavnom meste. Predchádzajúci prezident, Ivan Gašparovič, si zvolil vilu v Limbachu.

Zuzana Čaputová nedávno prezradila, kde sa chystá bývať ona. Jej hovorca prezradil nasledujúce: Pani zvolená prezidentka by aj naďalej rada bývala vo svojom dome v Pezinku.” A tak je teda jasné, že si vybrala možnosť nemeniť svoje bydlisko a ostať v pohodlí domova so svojimi dcérami.

Zuzana Čaputová sa do Bratislavy nepresťahuje
Do práce bude dochádzať zo svojho domu v Pezinku

zdroj: hitky.sk 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsov, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “ČAPUTOVÁ prezradila, kde bude ako nová prezidentka bývať”