Električka sa ocitla na diaľnici D1. Niekto ju tam zabudol

Pred pár dňami mohli vodiči idúci po diaĽnici D1 v okolí Prahy vidieť nevídaný pohľad. Vedľa dialnice bol odparkovaný vozeň električky. Ako sa tam dostal a kto ho tam priviezol bolo záhadou. Policajti začali konať a pátrali po majiteľovi vyradeného vagóna.

V týchto dňoch vyhlásila hovorkyňa polície Monika Schindlová, že majiteľ je už známy. Majiteľ tento vagón vlastní len pár mesiacov, od kedy bol vagón definitívne vyradený z vozového parku Praha. Policajti sa taktiež domnievajú, že tam bol vagón umiestnený účelne a pozemok, na ktorom stojí patrí tomu istému človeku ako samotný vagón. Polícia po týchto skutočnostiach stále pátra, rovnako ako po majiteľovi, pretože sa s ním nevie skontaktovať.

Okrem polícii sa k prípadu vyjadrilo aj Riditeľstvo ciest a diaľnic. Podľa nich je všetko v súlade so zákonom, pretože vagón stojí na súkromnom pozemku. Okrem toho to nie je pevná stavba a ani reklamný pútač. V štádiu riešenia je však fakt, že môže obmedzovať vodičov v  rozhľade. Uvidíme, ako sa to vyrieši.

https://www.youtube.com/watch?v=EkpJT4r7NI0

zdroj: Novinky.cz 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Električka sa ocitla na diaľnici D1. Niekto ju tam zabudol”