Evelyn je v lepšej forme a štíhla, ako kedykoľvek predtým. Skoro by ste ju ani nespoznali

Evelyn, známa komička a moderátorka, sa stala súčasťou šoubiznisu len pred pár rokmi. Aj napriek tomu, že nikdy nebola štíhla ako modelky, ktoré stretáva, vždy vie zaujať a obliecť sa primerane k svojej postave. Pred pár dňami Evelyn pridala na svoj Instagram fotografie, z ktorých je jasné, že vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým. Jej štíhly driek a dlhé nohy teraz naozaj vyníknú. Musíme povedať, že je z nej naozaj kočka!

Eva Evelyn Kramerová sa nikdy za svoje oblejšie krivky nehanbila a vždy bola štýlová aj s pár kilami navyše. Dnes však hrdo ukazuje svoju postavu a tvrdí, že žiaden recept na takúto líniu nemá, stačil kvalitný, dostatočný spánok a pravidelná strava.

Áno, schudla som, ale netuším koľko. Neriešim to nijak psychopaticky. Mám také kľudné obdobie, keď som začala pravidelne jesť a mám dostatok spánku,” priznáva spokojne pre Nový Čas.

Evelyn sa pred pár týždňami pochválila plastickou operáciu, ktorá má však viac zdravotný ako estetický výsledok. Svoje prsia si nechala zmenšič o 2 čísla, pretože ju bolel chrbát a necítila sa s tak veľkými prsiami dobre.

https://www.instagram.com/p/Bwbs3ukhh2f/

https://www.instagram.com/p/BwuOmdXBQqL/

 

https://www.instagram.com/p/Bw-DfUYhFf4/

https://www.instagram.com/p/BxUMAhhh-fc/

 

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Evelyn je v lepšej forme a štíhla, ako kedykoľvek predtým. Skoro by ste ju ani nespoznali”