Kým ste boli v minulosti, na základe vášho znamenia zverokruhu?

Ak veríte v astrológiu, potom pravdepodobne veríte aj v prevteľovanie duší. Týmto spôsobom totiž môžete podľa vášho znamenia zverokruhu určiť, kto ste boli vo svojom minulom živote.

Hoci je pre nás ťažké predstaviť si viac ako len jeden život, mnohé svetové náboženstvá a ezoterické hnutia uznávajú reinkarnáciu. Aj samotná astrológia učí, že znamenie, ktoré sa nachádza v 12. dome v čase vášho narodenia, ukazuje, kým ste boli v predchádzajúcom znovuzrodení.

Toto hovorí znamenie zverokruhu o vašom minulom živote:

Baran: Boli ste básnikom

Vo vašom 12. dome sú vznešené Ryby, preto ste boli človekom hlboko duchovným, poetickým a tajomným. Boli ste tiež veľmi citlivý a vždy ste prišli druhým na pomoc.

Býk: Boli ste vojakom

Vo vašom 12. dome vládol priebojný Baran, takže ste boli agresívny, dominujúci a nebojácny človek. Bojovali ste za svoje presvedčenie, bez ohľadu na následky.

Blíženci: Boli ste bohatým podnikateľom

Vo vašom 12. Dome vládne očarujúci Býk, preto ste boli materialista žijúci pre potešenie. Najviac ste si cenili komfort a pohodlie.

Rak: Boli ste spisovateľom

Vo vašom 12. dome sú rozmarní Blíženci, preto ste boli vtipný, všestranný a brilantný intelektuál. Pravdepodobne ste radi dávali do popredia vašu vlastnú zvedavosť.

Lev: Boli ste pôrodnou asistentkou

Vo vašom 12. Dome je udomácnený Rak. Boli ste starostlivým a sentimentálnym človekom s rozvinutým materským inštinktom. Strach z opustenia vás tlačil, aby ste sa starali o druhých.

Panna: Boli ste kráľovskou osobou

Charizmatický Lev vládne vo vašom 12. dome, preto ste boli sebecký, mocný človek v centre pozornosti. Ľudia vás obdivovali.

Váhy: Boli ste liečiteľom

Vo vašom 12. dome vládne Panna, a preto ste sa zrejme zaoberali liečením a tradičnou medicínou. A obetovali ste sa kvôli iným.

Škorpión: Boli ste umelcom

Váhy vládnu vo vašom 12. dome, z tohto dôvodu ste boli zmyselným, diplomatickým a mimoriadne kreatívnym človekom. Snažili ste sa obklopiť estetickým pôžitkom.

Strelec: Boli ste vedcom

Vedychtivý Škorpión vládne vášmu 12. domu, preto ste boli človekom, ktorý sa vyznačoval koncentráciou, tajomnosťou a sklonmi k analýze. Nikomu ste neverili bez toho, aby ste sa ubezpečili, že sú k vám úprimní.

Kozorožec: Boli ste cestovateľom

Váš 12. dom je obsadený sofistikovaným Strelcom, boli ste fanúšikom filozofie a dobrodruhom milujúceho slobodu. Tak ako každý slobodný cestovateľ, ani vy ste s nikým neuzatvárali zmluvy.

Vodnár: Boli ste politikom

Váš dom ovláda tvrdý Kozorožec, takže ste boli mimoriadne ambicióznou, odhodlanou a slávnou osobou. Hneď ako ste si stanovili cieľ, nebolo už cesty späť.

Ryby: Boli ste rebelom

Vo vašom 12. dome je excentrický Vodnár, preto ste boli osobou s neštandardnými riešeniami a nezvyčajnou logikou. Vždy ste vystupovali z davu a nikdy ste nesúhlasili len tak s hocičím.

Cítite prepojenie s vaším minulým životom?

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Kým ste boli v minulosti, na základe vášho znamenia zverokruhu?”