Poslanec zo Smeru slovne zaútočil na Richarda Stankeho, ktorý havaroval opitý. Toto mu odkázal na Facebooku

Richard Stanke pred pár dňami zapríčinil autonehodu, v ktorej našťastie neprišiel nikto o život, no spôsobila škody na majetku, ktoré boli vyčíslené na viac ako 6-tisíc eur. Po dychovej skúške hercovi namerali alkohol v krvi, za čo sa takmer okamžite ospravedlnil celej verejnosti a taktiež sa všetko snažil rozumne vysvetliť.

Avšak aj nepriek tomu sa do neho surovo pustil poslanec z politickej strany Smer- SD – Erik Tomáš. Podľa Tomáša je 0,75 promile za volantom viac než nevhodné a takéto správanie by si verejne známy človek mal odpustiť. Za volant sa nesadá ani po jednom poháriku. Stanke sa to snažil vysvetliť najmä tým, že bol deň pred tým na oslave a tak to mal byť len zbytkový alkohol z predoškého dňa.

Poslanec Tomáš sa na svojom profile na facebooku k prípadu vyjadril takto: ,,Každý takýto vodič si zaslúži opovrhnutie, lebo svojím nezodpovedným konaním ohrozuje zdravie a životy iných ľudí.“ Nie len politici, ale aj herci by si zalúžili odsúdenie zo strany spoločnosti za podobné správanie.

https://www.facebook.com/ErikTomasSR/photos/a.256242201686453/333786187265387/?type=3&theater

Celý Tomášov príspevok o stankeho autonehode si môžete prečítať tu:

SLUŠNÝ” OBČAN STANKE OPITÝ HAVAROVAL. POČUJETE TO OHLUŠUJÚCE TICHO? Richard Stanke sa len nedávno pasoval do úlohy najslušnejšieho občana v našom vraj “mafiánskom” štáte. Na pódiách mítingov Za slušné Slovensko kričal najviac zo všetkých a za tento svoj herecký výkon síce nedostal sošku Oscara, ale zato štátne vyznamenanie od prezidenta Kisku.

No a tento slušný a vážený občan Stanke si sadol opitý za volant auta a havaroval. Každý takýto vodič si zaslúži opovrhnutie, lebo svojím nezodpovedným konaním ohrozuje zdravie a životy iných ľudí.

Čakal by som bombastické titulky a bičovanie Stankeho zo všetkých strán tak, ako je to bežné v prípade nás politikov, teda najmä politikov vládnej koalície. A čo sa deje? Nič. Mlčí “slušný” prezident Kiska, ktorý Stankeho vyznamenal. Mlčí iniciatíva Za slušné Slovensko. Mlčia herci, ktorí mali podobne, ako ich kolega Stanke, plné ústa slova slušnosť. A mlčia aj médiá (česť výnimkám), ktoré by nás trhali na kusy, keby niečo také urobíme. Počujete to ohlušujúce ticho? Lebo Stanke. Lebo on a jemu podobným je dovolené všetko. Lebo oni sú tí “slušní”…“

 

https://www.facebook.com/ErikTomasSR/photos/a.256242201686453/354773985166607/?type=3&theater

zdroj foto: ErikTomášFacebook / V teniskách

hitky.sk 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Poslanec zo Smeru slovne zaútočil na Richarda Stankeho, ktorý havaroval opitý. Toto mu odkázal na Facebooku”