Prešovčan to už nevydržal a okolo svojej bytovky pokosil. Všetok odpad odniesol pred úrad kde nechal odkaz

Keď končí zima a prichádza jar, začína sa príroda prebúdzať. Tráva začína rásť a kosenie od mesta je v nedohľadne. Zažil to asi každý, keď počas mája trebalo pokosiť a koscov nikde. Okolie bytoviek sa tak začalo premieňať na malú džunglu.

To isté si povedal aj pán Ľubomír z Prešova, ktorý sa rozhodol okolo svojej bytovky pokosiť. Nikto tam nebol kosiť a vysoká tráva začala obyvateľom prekážať. Všetko si starostlivo nafotil. Pokosenú trávu uložil do mechov, tie dal do auta a odniesol pred mestský úrad. Nezabudol ale pripnúť na dvere oznam, že dnes to bude zadarmo. Čo si myslíte vy? Mal počkať kým a mesto rozhýbe a pokosí to samo, alebo urobil správnu vec?

 

A ide sa kosiť 🙂

“Za pokosenie si nebudem účtovať nič, tentoraz to máte GRÁTIS!!!” 

zdroj:funradio.sk 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsov, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Prešovčan to už nevydržal a okolo svojej bytovky pokosil. Všetok odpad odniesol pred úrad kde nechal odkaz”