SAJFA chce kandidovať! V politike mieri poriadne vysoko. Oznámil, kde mu budete môcť odovzdať svoj hlas

 

Podľa najnovších informácií sa veľmi úspešný moderátor a youtuber chystá kandidovať za primátora vznikajúcej bratislavskej mestskej štvrte EUROVEA CITY.

Sajfa sa ku kandidatúre vyjadril nasledovne: „Úprimne, nešiel by som do toho len tak pre nič za nič. No keď som videl, čo všetko v tejto štvrti vznikne a čo prinesie obyvateľom a návštevníkom hlavného mesta, neváhal som ani minútu,“ vysvetľuje nám svoje zámery Sajfa. Eurovea City má ambíciu stať sa novým centrom Bratislavy.

Ľudia sa môžu tešiť na novú mestskú promenádu, kultúrne a športové stánky či verejné priestory. „Za svoju dlhoročnú kariéru už dokážem rozpoznať, čo sa bude ľuďom páčiť. Preto som si istý, že Eurovea City bude novým miláčikom Bratislavčanov.

Sajfa oznamuje

Podľa Sajfu má táto mestská štvrť veľa príležitostí a mnohé z nich ešte len vzniknú. Táto časť Bratislavy má obrovský potenciál a Sajfa chce byť jej súčasťou. Okrem Instagramových príspevkov na Sajfovom profile sa o tejto štvrti budú zverejňovať aj videá na profile @euroveacity. Tak ako sú Slováci zvyknutí u iných kandidátov, aj pri sajfovi sa môžu tešiť na darčeky, ktoré im bude rozdávať, prípadne ich môžu vyhrať v súťažiach na spomínanom profile Eurovea City.

Na kandidatúru do akejkoľvek oblasti politiky sme pri Sajfovi čakali už dlho. V posledných rokoch dostával mnoho otázok z tejto oblasti a tak sme sa konečne dočkali.

zdroj: cas.sk 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “SAJFA chce kandidovať! V politike mieri poriadne vysoko. Oznámil, kde mu budete môcť odovzdať svoj hlas”