Táňa uverejnila hrôzostrašné fotky z infekčného na Kramároch. Z tohto pohľadu vám bude zle

Pani Táňa sa so svojou malou dcérkou nedávno ocitla na infečnom oddelení na Kramároch.

17 mesačnú dcérku hospitalizovali na toto oddlenie a tak jej mama nemala na výber a ostala tam s ňou. Boli hispitalizované konkrétne na oddelení pre dojčatá a deti do 15 rokov, no čo tam však prežili bola pre nich nočná mora. Prístup personálu zhodnili na 100%, pretože ochota a odbornosť sestričiek a doktorov je na najvyššej úrovni.

 

 

Čo je však oveľa horšie, sú podmienky v ktorých musia pracovať a v ktorých sú pacienti hospitalizovaní. Rozpadávajúce sa podlahy, plesnivé kúpeľne a zapáchajúce toalety zapríčili rozhoršenie mamičky Táni ktorá sa so svojou skúsenosťou podelila s ľudmi na sociálnej sieti:

Od soboty som hospitalizovaná s mojou 17-mesačnou dcérkou na Kramároch, infekčné oddelenie pre kojencov a deti do 15 rokov v sprievode rodiča. Toto je izba kde sme.. Skutočná realita.. Slovenská republika. Človek má strach, že chytí ďalšiu pliagu počas hospitalizácie alebo jeho dieťa.. Tu liečia choré dieťa, v tejto diere, v tomto humuse. Nikomu neprajem toto zažiť s chorým dieťaťom, 4 noci totálneho zúfalstva…,” povedala pre NovýČas 

Tento príspevok sa dostal aj k vedeniu nemocnice, ktoré sa k tomu vyjadrilo nasledovne: Viac ako 20 rokov neboli do pavilónu investované žiadne financie. Rozsiahla rekonštrukcia vnútornej aj externej časti budovy je žiaduca. Ministerstvo zdravotníctva schválilo 15 miliónov eur na rekonštrukciu a modernizáciu budov. Podľa ich slov bude nemocnica rekonštruovaná v najbližších mesiacoh a podobné problémy už budú minulosťou.

Pozrite si fotografie, ktoré odfotila Táňa z infekčného oddelenia na Kramároch:

zdroj:cas.sk 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Táňa uverejnila hrôzostrašné fotky z infekčného na Kramároch. Z tohto pohľadu vám bude zle”