Táňa uverejnila hrôzostrašné fotky z infekčného na Kramároch. Z tohto pohľadu vám bude zle

Pani Táňa sa so svojou malou dcérkou nedávno ocitla na infečnom oddelení na Kramároch.

17 mesačnú dcérku hospitalizovali na toto oddlenie a tak jej mama nemala na výber a ostala tam s ňou. Boli hispitalizované konkrétne na oddelení pre dojčatá a deti do 15 rokov, no čo tam však prežili bola pre nich nočná mora. Prístup personálu zhodnili na 100%, pretože ochota a odbornosť sestričiek a doktorov je na najvyššej úrovni.

 

 

Čo je však oveľa horšie, sú podmienky v ktorých musia pracovať a v ktorých sú pacienti hospitalizovaní. Rozpadávajúce sa podlahy, plesnivé kúpeľne a zapáchajúce toalety zapríčili rozhoršenie mamičky Táni ktorá sa so svojou skúsenosťou podelila s ľudmi na sociálnej sieti:

Od soboty som hospitalizovaná s mojou 17-mesačnou dcérkou na Kramároch, infekčné oddelenie pre kojencov a deti do 15 rokov v sprievode rodiča. Toto je izba kde sme.. Skutočná realita.. Slovenská republika. Človek má strach, že chytí ďalšiu pliagu počas hospitalizácie alebo jeho dieťa.. Tu liečia choré dieťa, v tejto diere, v tomto humuse. Nikomu neprajem toto zažiť s chorým dieťaťom, 4 noci totálneho zúfalstva…,” povedala pre NovýČas 

Tento príspevok sa dostal aj k vedeniu nemocnice, ktoré sa k tomu vyjadrilo nasledovne: Viac ako 20 rokov neboli do pavilónu investované žiadne financie. Rozsiahla rekonštrukcia vnútornej aj externej časti budovy je žiaduca. Ministerstvo zdravotníctva schválilo 15 miliónov eur na rekonštrukciu a modernizáciu budov. Podľa ich slov bude nemocnica rekonštruovaná v najbližších mesiacoh a podobné problémy už budú minulosťou.

Pozrite si fotografie, ktoré odfotila Táňa z infekčného oddelenia na Kramároch:

zdroj:cas.sk