Z duetu Karla Gotta a jeho dcéry spadnete na zadok! Ich spoločná pieseň láme všetky rekordy

Legenda Česka a Slovenska nikam neodchádza. Karel Gott svoju kariéru ešte nekončí, čím nás presvedčil novou piesňou, ktorú nespieval spolu so svojou dcérou. Duet nesie názov Srdce nehasnou. Text k piesni napísal Richard Krajčo, spevák známej kapely Kryštof. Spevák potvrdil, že toto je zatial jediný text piesne, ktorý napísal pre niekoho iného.

To, že to bol sám Karel Gott si veľmi váži.

Dcéra Karla Gotta, Charlotte Ella, nepochybne zdedila talent po svojom otcovi. Jej krásny hlas a nádherný výzor si určite nenechajte ujsť a pozrite si aj videoklip k ich spoločnému hitu. Karel sa vyjadril, že jeho dcéra svojím výkonom potvrdila, že je skutočná speváčka.

Karel sa ku vzniku piesne vyjadril nasledovne: „Vystihol môj momentálny pocit, čo prežívam. Je to rozhovor pomaly stárnuceho otca, ktorý má svoje skúsenosti a vie, čo všetko ho môže čakať, aké prekvapenia, napríklad aj nemilé, s veľmi mladou dcérkou.“

K blížiacim sa 80. narodeninám veľkej legendy sa vydavateľstvo Supraphon chystá vydať niekoľko hitov. Jedným z nich je vraj aj táto nádherné pieseň.

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Z duetu Karla Gotta a jeho dcéry spadnete na zadok! Ich spoločná pieseň láme všetky rekordy”