Zdrogovaní a opití tínedžeri v nočných kluboch v Senici. Policajti tam našli aj muža hľadaného Interpolom

Vo včerajších nočných hodinách sa policajti v Senici rozhodli vykonať námatkovú kontrolu niekoľkých nočných klubov. Či dostali nejaký tip, alebo to robili čistou náhodou, sa asi nedozvieme. Okrem zdrogovaných mladých ľudí pod vplyvom alkoholu v jednom z klubov našli aj muža, ktorý je hľadaný Interpolom. Policajti o tejto akcii informovali verejnosť prostredníctvom svojej facebookovej stránky.

Akcia však nebola zameraná na drogy.

Zámerom bolo kontrolovať, či prevádzky nočných barov nalievajú mladistým a tak prostredníctvom Finančnej správy, inšpektorátu práce a úradu práce v baroch dávali fúkať náhodným mladistvým. Policajtom sa podarilo zadržať dve osoby pod vplyvom alkoholu.

Polícia Slovenskej republiky

POLICAJTI KONTROLOVALI, ČI DETI NEPILI: ZADRŽALI MAĎARA HĽADANÉHO INTERPOLOM Okresné riaditeľstvo PZ v Senici vykonalo v noci z piatka na sobotu (20.4.) v súčinnosti Finančnou správou,…

Okrem mladistých pod vplyvom alkoholu tam policajti objavili aj troch ľudí, ktorí pri sebe uchovávali, alebo užili drogy. Títo mladiství boli obvinení z  podozrenia z drogovej trestnej činnosti.

Zadržané látky boli odoslané na expertízu. Spomínaný hľadaný muž je Maďar, ktorý nevedomky vkročil do nočného klubu užiť si pekný večer pri poháriku. Tento večer sa mu však vypomstil a skončil v polijacných putách.