22-ročná prvorodička zomrela v bolestiach pri pôrode. Za ohavný čin, z ktorého mrazí, je zodpovedná sestrička

Mladá 22-ročná prvorodička Alisa z Ruska sa so svojim partnerom Nikolajom tešili na príchod svojho prvého dieťaťa. No šťastnú cestu domov vystriedal šok a smútok, keď krátko po pôrode zomrela Alisa v ukrutných bolestiach.

 

 Alisa Tepikina died soon after giving birth

Zdroj: East2west News

 

Ako informuje britský denník The Sun, za smrť mladej Alisy je zodpovedná sestrička. Tá spôsobila Alise masívne krvácanie a následnú zástavu srdca, keď jej násilným spôsobom vytiahla placentu. Pri tomto zákroku mladej prvorodičke vytrhla aj ženské pohlavné orgány, čo spôsobilo náhlu a bolestivú smrť.

 

Lekári sa taktiež snažili upokojiť partnera Alisy, Nikolaja, no urobili to najhorším možným spôsobom a to tak, že mu klamali o jej zdravotnom stave. Podľa slov lekárov bola Alisa vážne chorá no v skutočnosti už bola mŕtva a mala cez oči natiahnutú bielu pásku. Lekári sa síce Alise snažili pomôcť kvôli chybe sestričky už bolo neskoro a teraz prípad rieši komisia, ktorá sa neštíti označiť incident ako “príliš agresívne vytrhnutie placenty”. Ak sa personál po prešetrení uzná vinným hrozí im až trojročný pobyt za mrežami.

 

 Alisa pictured when pregnant, with her husband Nikolay

Zdroj: East2west News

 

Rodina nebohej Alisy má teraz pred sebou ťažké časy, babička Alisy so smútkom spomína na konverzáciu z nemocnice: “Opýtala som sa v nemocnici, či Alisa videla svoju dcérku pred úmrtím. Povedali mi, že sa na ňu pozrela a usmiala sa.

 

https://twitter.com/ElinformanteUS/status/1136037558117457921/photo/1

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “22-ročná prvorodička zomrela v bolestiach pri pôrode. Za ohavný čin, z ktorého mrazí, je zodpovedná sestrička”