51 ročný učiteľ si fotil svojho nahého žiaka, ktorý u neho prespával

Podľa slov matky chlapec prespal v dome svojho učiteľa po tom, čo mu finančne pomáhal. kKupoval mu rôzne oblečenie, ale aj školské pomôcky.

Polícia Slovenskej republiky na svojej facebookovej stránke zverejnila príspevok s komentárom, že 51 ročný učiteľ bol obvinený: zo zločinu sexuálneho zneužívania, zločinu výroby detskej pornografie v súbehu s prečinom ohrozovania mravnej výchovy mládeže spáchaných závažnejším spôsobom konania“.

Od roku 2017 učiteľ chlapca zneužíval, k čomu dopomohla aj zlá situácia celej rodiny. Učiteľ využil príležitosť a rodine pomáhal tak, ako sa dalo. Chlapcovi kupoval školské predmety, oblečenie, ale aj iné hodnotné dary. Chlapcova rodina sa jeho pomoci veľmi tešila a preto im jeho správanie nebolo podozrivé. Po viac ako ročnom zneužívaní začal chlapec u učiteľa dokonca tráviť celé noci.

Polícia SR – Bratislavský kraj

ĎALŠIA ZÁVAŽNÁ TRESTNÁ ČINNOSŤ OBJASNENÁ – NIEKOĽKOROČNÝ POBYT ZA MREŽAMI HROZÍ UČITEĽOVI ZÁKLADNEJ ŠKOLY Policajti odboru kriminálnej polície štvrtého bratislavského okresu objasnili prípad…

Chlapca zneužíval tak, že chcel byť pri jeho osbobe čo najbližšie a tráviť s ním čo najviac času. Okrem iného sa ho mal dotýkať aj na intímnych miestach. Učiteľ je momentálne väzobnestíhaný, pretože je dokázané, že jeho sexuálne obťažovanie u chlapca spôsobilo zhoršenie školských výsledkov a dokonca aj správania. Muž môže byť po vyhlásení rozsudku odsúdený na 7 až 12 rokov.

zdroj:refresher.sk