Ak sa vzdáte mobilu na týždeň, spoločnosť vám zaplatí 1000 dolárov. Ako náhradu dostanete len starší mobil

Dnes už má smartfón pomaly každí a to aj tí najmladší. Bez neho sme v skutku stratení, keďže nahrádza mnoho iných predmetov, ktoré by sme so sebou museli nosiť.

Mnoho ľudí si vypestovalo aj závislosť na svojom smartfóne, bez ktorého by nemohli byť ani minútu. Preto sa spoločnosť Frontier Communications, ktorá ponúka internetové služby, rozhodla vytvoriť takzvanú „flip phone challenge“ na 30. výročie vzniku vyklápacieho telefónu značky Motorola, o čom informuje stránka BGR.

 

 

 

Podstatou tejto výzvy je to, že svoj smartfón na týždeň vymeníte za jednoduchý vyklápací mobil spolu so špeciálnym balíčkom, ktorý obsahuje zápisník na poznámky, mapu, telefónny zoznam a CD s hudbou 90. rokov aby si mal čo počúvať. Ak túto výzvu splníš a naozaj sa vzdáš svojho smartfónu na jeden týždeň, dostaneš 1000 dolárov (cca 884€).

Podmienkou ale je, že máte vypestovanú reálnu závislosť na svojom smartfóne, bez ktorého sa nepohnete ani na krok.

 

Image result for motorola flip phone

Počas spomínaného týždňa, budeš spoločnosťou Frontier Communications monitorovaný v svojom počínaní. Napríklad, koľkokrát si si chcel niečo vygoogliť alebo ako často si si potreboval skontrolovať svoj e-mail. Účastníci tejto výzvy sa však nemusia báť, keďže tieto informácie sú v bezpečí a analýza je vykonávaná len pre potreby spoločnosti.

Zdroj: cellphonebeast.com

 

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Ak sa vzdáte mobilu na týždeň, spoločnosť vám zaplatí 1000 dolárov. Ako náhradu dostanete len starší mobil”