Austrálski lekári predstavili cvičebný program, ktorý môže liečiť rakovinu! Mladá 33-ročná austrálčanka vďaka nemu porazila rakovinu

Rakovina je zákerná choroba a tak sa austrálski lekári rozhodli pomôcť sa jej zbaviť alebo predísť. Preto vymysleli cvičebný program, ktorý má znížiť riziko rakoviny o 25-30% a úmrtia spôsobené rakovinou prsníka, prostaty a hrubého čreva ako tvrdí fyziologička Prue Cormie.

 

Spomínaný cvičebný program sa skladá z dvoch režimov. Prvý program pozostáva z cvičení s miernou intenzitou, ktoré sa vykonávajú po dobu 150 minút. Druhý program je o čosi intenzívnejší, keďže zahŕňa športy ako aerobik, pešiu turistiku, klasický beh, bicyklovanie či plávanie a vykonáva sa po dobu 75 minút. V tomto netradičnom boji proti rakovine by lekári mali pravidelne cvičiť s onkologickými pacientmi aby nad rakovinou vyhrali alebo s ľuďmi, ktorí majú na rakovinu predispozície aby jej predišli úplne.

 

Zdroj: Daily Mail

 

Nicole Cooper, 33 ročná žena z Austrálie, ktorá bola diagnostikovaná s rakovinou čriev v pokročilom štádiu, si vyskúšala tento cvičebný program. Nad rakovinou sa jej teda podarilo zvíťaziť a vo videu nižšie Vám sama povie ako sa jej to podarilo a čomu sa treba v takých prípadoch vyvarovať.

 

CVIČENÍM PROTI RAKOVINE

Austrálski lekári zostavili cvičebný plán, ktorý má znížiť riziko vzniku rakoviny.

zdroj: kidspot.com.au