Austrálski lekári predstavili cvičebný program, ktorý môže liečiť rakovinu! Mladá 33-ročná austrálčanka vďaka nemu porazila rakovinu

Rakovina je zákerná choroba a tak sa austrálski lekári rozhodli pomôcť sa jej zbaviť alebo predísť. Preto vymysleli cvičebný program, ktorý má znížiť riziko rakoviny o 25-30% a úmrtia spôsobené rakovinou prsníka, prostaty a hrubého čreva ako tvrdí fyziologička Prue Cormie.

 

Spomínaný cvičebný program sa skladá z dvoch režimov. Prvý program pozostáva z cvičení s miernou intenzitou, ktoré sa vykonávajú po dobu 150 minút. Druhý program je o čosi intenzívnejší, keďže zahŕňa športy ako aerobik, pešiu turistiku, klasický beh, bicyklovanie či plávanie a vykonáva sa po dobu 75 minút. V tomto netradičnom boji proti rakovine by lekári mali pravidelne cvičiť s onkologickými pacientmi aby nad rakovinou vyhrali alebo s ľuďmi, ktorí majú na rakovinu predispozície aby jej predišli úplne.

 

Zdroj: Daily Mail

 

Nicole Cooper, 33 ročná žena z Austrálie, ktorá bola diagnostikovaná s rakovinou čriev v pokročilom štádiu, si vyskúšala tento cvičebný program. Nad rakovinou sa jej teda podarilo zvíťaziť a vo videu nižšie Vám sama povie ako sa jej to podarilo a čomu sa treba v takých prípadoch vyvarovať.

 

https://www.facebook.com/TV.teraz.sk/videos/10156449624971252/

zdroj: kidspot.com.au

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Austrálski lekári predstavili cvičebný program, ktorý môže liečiť rakovinu! Mladá 33-ročná austrálčanka vďaka nemu porazila rakovinu”