Dorka a Luky z Oteckov zažili svoju “prvú milostnú scénu”, niektorí diváci sú z toho pobúrení

Dorka (Zuzana Kraváriková) a Luky (Oliver Oswald), ktorí tvoria pár v obľúbenom seriály Oteckovia si spolu užili prvý sex. Títo mladí herci si tak vyskúšali svoju prvú “posteľnú scénu”, ktorá bola predtým vždy prekazená ale niektorí diváci na to reagovali negatívne.

TV Markíza v tom však nevidí žiaden problém, keďže scéna zo seriálu je už dostupná na internete. Nejedná sa o žiadne pikantnosti, ktoré by mali byť vysielané po desiatej hodine večer ale aj napriek tomu niektorí diváci namietajú, že tento seriál pozerajú aj deti a táto scéna bola tým pádom nevhodná. Najväčšie obavy majú rodičia z toho, že ich deti by si z tejto scény zobrali príklad a tým sa zvýšilo riziko potencionálnych tehotenstiev vo veľmi nízkom veku.

 

Iní diváci však podotkli, že samotní  herci už majú 18 rokov a seriál nie je označený ako vhodný pre deti. V rohu na obrazovke svieti číslo 12, čo znamená že deti mladšie ako 12 rokov by tento seriál pozerať nemali. Ako už bolo spomenuté, scéna neobsahovala žiadne pikantné zábery a všetko bolo v rámci slušnosti. Veď posúďte sami (viď video nižšie).

OTECKOVIA – Posteľové zábery tesne „po“. Má to jeden háčik…

Luky s Dorkou posunuli vzťah na vyšší level. Dorka však nie je až taká nadšená… Vitajte na oficiálnom Youtube kanáli televízie Markíza! Každý deň u nás nájdete tie najzaujímavejšie videá z produkcie našich internetových portálov, ako aj exkluzívny pohľad do zákulisia najsledovanejšej televízie a jednotlivých programov.

zdroj:refresher.sk