Jasmina Alagič dostala od Rytmusa k svojim okrúhlym narodeninám obrovské prekvapenie

Patrik Rytmus Vrbovský, manžel známej Jasminy Alagič, sa ako manžel naozaj našiel. Teší sa na svoje vytúžené bábätko. Dnes ma jeho manželka 30 rokov a Rytmus jej urobil krásne prekvapenie.

Jasmina je balkánskeho pôvodu a preto miluje oslavy. Dnes oslavuje svoje 30 narodeniny. „Som vďačná a šťastná! ešte raz moc moc ďakujem za každú Vašu myšlienku na mňa dnes, nech sa nám všetkým plnia sny, nech je každý deň výnimočnou neopakovateľnou chvíľou, ktorá nás robí šťastnými.”

https://www.instagram.com/p/BzNaKRMoaew/?utm_source=ig_embed

Po svojej svadbe Rytmus povedal, že na tento okamih čakal celý život. Jasmina ho robí šťastným a na svoje dieťa sa ohromne teší.

 

Pamätám keď som ti pred rokom gratuloval k narodeninám a sousedovic Toníček z českeho bulváru to nevedeli predýchať, že čo som si to dovolil. 🤣😂🤣 Dnes máš 30rokov dievčatko moje ❤️ a ja ti želám od srdca to isté. Nech si stále taká horkokrvná, láskavá a bláznivá. Zachovaj si stále to čisté dieťa v tebe, ten detský svet, v ktorom nemajú miesto žiadne starosti. Si to najlepšie a najvážnejšie, čo ma v živote stretlo a zmenilo mi to život od základov. Všetko naj naj najlepšie žena moja ❤️

https://www.instagram.com/p/BzNbp53I-Yw/?utm_source=ig_embed

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Jasmina Alagič dostala od Rytmusa k svojim okrúhlym narodeninám obrovské prekvapenie”