Košičan obložil celé policajné auto salámou. Z miesta činu ušiel, ale podarilo sa ho chytiť

O veľmi neobvyklý prípad sa podelili slovenskí policajti na svojich sociálnych sieťach. Tridsaťšesťročný Petre sa v Košiciach rozhodol obložiť policajné auto salámou. Muž skončil vo väzbe.

Veľmi podivný spôsob vandalizmu si zvolil tridsaťšesťročný muž z  Košíc. Najprv policajné auto obložil krájanou salámou a potom chcel z miesta utiecť. To sa mu však k jeho smole nepodarilo.

POLICAJNÉ AUTO NA ZJEDENIE

Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície OR PZ v Košiciach z prečinu útoku na verejného činiteľa v týchto dňoch obvinil 36-ročného Petra z Košíc.
Obvinený obložil salámou policajné auto a následne sa dal na útek. Na opakované výzvy zasahujúcej hliadky nereagoval, kládol aktívny odpor, napádal zakročujúcich policajtov a opätovne sa pokúšal o útek z miesta. Salámou si už chlieb obkladá vo väzenskej cele. „
 informovala slovenská polícia o prípade na Facebooku.

 

https://www.facebook.com/KRPZKE/photos/a.1827953417304486/1961308347302325/?type=3

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Košičan obložil celé policajné auto salámou. Z miesta činu ušiel, ale podarilo sa ho chytiť”