Manželka podvádzala svojho manžela. Ten jej dal na narodeniny nezabudnuteľný darček

Muž vedel, že ho jeho žena podviedla, no nevedel, ako sa s touto situáciou má vyrovnať. Pochopil, že ak by len tak odišiel, všetci by sa začali do neho navážať. Po dlhom zvažovaní prišiel na to, ako potrestať nevernicu a ostatným ukázať, že to bola ona, kto zničil ich manželstvo. Tu je jeho príbeh z prvej ruky:

„Dlho som si myslel, že niečo nie je v poriadku a mal som podozrenie na neveru. Neustále bola na telefóne a usmievala sa, keď jej prišla správa. Keď som sa spýtal, kto to je, povedala, že si píše so svojou matkou. Moja žena sa vždy zdržiavala v práci, ale keď som raz zavolal jej kolegom, oznámili mi, že už odišla pred niekoľkými hodinami.

Posledná kvapka bola, keď údajne išla „na mlieko“ o 11:30 a vrátila sa o 2:00 v noci. Teraz už chápem, že som klamal sám seba. Mohol som si najať súkromného detektíva a bez váhania spoznať skutočnú pravdu.

Rozhodol som sa urobiť tomu koniec presne na jej narodeniny. Možno sa pýtate: prečo si do pekla čakal mesiace, ako si to urobil, a musel si to urobiť na jej narodeniny? Odpoveď na prvú otázku: Chcel som maž čo najviac dôkazov, ktoré som následne okamžite dal svojmu advokátovi. Taktiež som si hľadal byt a ďalšie záležitosti súvisiace s mojou budúcnosťou.

Odpoveď na vašu druhú otázku: veľmi trvala na tom, aby som na jej narodeniny odišiel z mesta. A keď som našiel fľašu šampanského a dva poháre v mojom šatníku, niečo sa vo mne zlomilo.

Tak som urobil to, čo by urobil každý rozumný človek. Povedal som jej, že odchádzam, a zavolal som jej rodičov, sestru a niekoľko priateľov. Chcel som jej totiž urobiť veľké prekvapenie.

 

Stretol som sa so všetkými neďaleko nášho bytu o 8:30 ráno. Boli sme tam asi ôsmi, jej matka kúpila tortu a jej priatelia niesli kvety. Potichu som otvoril dvere; bez akéhokoľvek hluku sme podišli k spálni a keď som otvoril dvere, videl som ich v celej kráse na našej posteli.

Svokra pustil tortu z rúk, sestra zakričala, rovnako ako aj ja a môj otec. Izba bola plná rozpakov a extrémneho zmätku. Milenec mojej exmanželky si v tej zúfalosti okamžite vytiahol nohavice. Netreba dodávať, že to bol jeden z najhorších narodenín v jej živote.

Pravda nakoniec vyšla najavo, ale prečo má milenec na nohách tenisky?