Na titulke československého Vogue zažiari prezidentka Čaputová

Prvá žena v kresle prezidenta Slovenskej republiky sa svojej funkcie chytí už o pár dní. Svoju sviežosť, inteligenciu, eleganciu a ženskosť stihla doteraz predviesť na mnohých odborných prednáškach čí diskusiách.

Zuzana Čaputová sa o pár dní objaví aj na prvej strane známeho svetového časopisu Vogue. Instagramový profil československej verzie časopisu zverejnil fotografiu titulnej strany, na ktorej je odfotografovaná naša budúca hlava štátu. Pri fotografii je napísané: „Budúcnosť Slovenska je ona. Je stelesnením #WomanPower a jej meno je Zuzana Čaputová.“

Budoucnost Slovenska je #ONA. Je ztělesněním #WomanPower a její jméno je Zuzana Čaputová. Jeden z mála rozhovorů, které #coverstar #julyissue poskytla, najdete ve #VOGUEcs. Pro #interview #PaniPrezidentka s #AdelaVinczeova ji v kostýmu @NeheraOfficial zachytil #IvanPinkava. – Červencová #VOGUEcs vychází 13. června, tentokrát s jedinou obálkou. Pokud si přejete, abychom vám vaše vydání doručili až domů, objednejte si jej na vogue.cz (link ve stories a biu). – #ZuzanaCaputova #VOGUEinterview #PaniPrezidentka #24thedition #NasaPrezidentka – (Photo: Ivan Pinkava, styling: @kralicek, hair: @janmolnarofficial, makeup: @tomlorenz, production: @palmeerek & @maritadiblik, photographic assistant: @jakubgulyas, flowers: @boywithapeonytattoo)

7,944 Likes, 131 Comments – Vogue Czechoslovakia (@vogueczechoslovakia) on Instagram: „Budoucnost Slovenska je #ONA. Je ztělesněním #WomanPower a její jméno je Zuzana Čaputová. Jeden z…“

Podľa slov hlavných zástupcov tohoto magazínu, bude v nasledujúcom čísle zverejnený lukratívny rozhovor s pani prezidentkou, ktorý však o politike veľmi nebude. Podľa spoluzakladateľky V24 Media, Michaely Seewald, bola spolupráca so Zuzanou Čaputovou jej osobným cieľom. Naša prezidentka vraj predstavuje reálnu superhrdinku, ktorá ide do politiky bojovať. Nové číslo časopisu výjde len s jednou obálkou, čo je pre mnohých prekvapenie, pretože zvyčajné čísla majú obálky dve. Okrem tejto zmeny bude od teraz časopis zverejňvať viac inšpiratívnych ľudí, namiesto množstva modeliek.