Speváčka Ewa Farná porodila a ukázala svoje bábätko. Meno pre dieťa sa páči každému

Popularita známej speváčky začala v roku 2013, kedy si zasadla do poroty šou Česko Slovensko hľadá Superstar a od vtedy má množstvo fanúšikov po celom Slovensku, Česku a Poľsku.

Známa populárna speváčka, Ewa Farná, sa však v týchto dňoch teší najmä z niečoho úplne iného. Svoje prvé bábätko priviedla na svet len pred pár dňami. Jej bábätko dostalo jedno z najkrajších mien vôbec. Otec dieťatka, gitarista Martin Chobot, je na svoju manželsku naozaj hrdý a teší sa na spoločnú výchovu ich potomka. V období tehotenstva dvojica zverejnila romantický singel, ktorým spoločne verejnosti prezradili, že čakajú bábätko. Tento singel sa stal hitom.

Ewa sa k ich spoločnej piesni vyjadrila: “Táto pesnička vlastne nikdy nemala byť predstavená verejnosti. Vznikla pred viac ako rokom a pol ako rozprávanie o nás, určené len pre hostí na našej svadbe. Potom ale prišiel ďalší impulz, ktorý podporil zmysel toho, prečo a k akej príležitosti ju poslať do sveta. Trochu sme teda doplnili klip o aktuálne zábery a teraz je už aj vaša.”

Pred pár dňami ich potomok zazrel svetlo sveta a Ewa na sociálnej sieti zverejnila nádhernú spoločnú fotografia s popisom: Artuś! Pred pár dňami som sa stala mamou. Poprosím o rešpektovanie tohto krehkého obdobia pre každú mamku, nášho súkromia a kľudu. Sme zdraví a šťastní.”

 

 

zdroj: hitky.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsov, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Speváčka Ewa Farná porodila a ukázala svoje bábätko. Meno pre dieťa sa páči každému”