Spoločnosť Nike predstavila figurínu pre bacuľky. Takto môžu ich plus-size kolekciu vidieť zákazníčky na živo.

Nike síce nie je prvým obchodom, ktorý využíva plus-size figuríny ale je dobrým príkladom iným módnym značkám spolu s Nordstrom a Old Navy, ktoré už takéto figuríny využívajú dlhšie.

 

Nike v predajniach predstavilo plus-size figuríny. Chce, aby športovali všetci bez rozdielu

Zdroj: Nike

Nike je známy tým, že podporuje ženské atlétky a týmto krokom chce podporiť aj ženy, ktoré športujú rekreačne a to, že každí človek je iní no má právo na to vyzerať pri športe dobre bez  akýchkoľvek rozdielov. Značka Nike taktiež predstavila svoju plus-size kolekciu v roku 2017 a zavedením využívania plus-size figurín chce ponúknuť zákazníčkam reálny pohľad na dané výrobky na adekvátnom tvare tela. Tieto figuríny môžete vidieť v londýnskej pobočke už do minulého týždňa ako informuje CNN.

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsov, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Spoločnosť Nike predstavila figurínu pre bacuľky. Takto môžu ich plus-size kolekciu vidieť zákazníčky na živo.”