Takto vyzerá Radka 5 mesiacov po šou REŠTART. Nespoznali by ste ju, koľko zhodila. Je z nej kočka

Tí, ktorí sledujete reláciu REŠTART na TV Joj si isto pamätáte 32-ročnú Radku z Nových Zámkov. Mamička dvoch detí sa ani po natáčaní nevzdala a v ceste k zdravšiemu životnému štýlu a ubúdaniu nadbytočnej hmotnosti nedala červenú.

 

Radka Kaletová je známa nie len z REŠTARTu ale aj z relácii Môj najmilší hit či Superstár. Na začiatku premeny jej traja odborníci namerali váhu až 140 kilogramov a jej telo prirovnali k 62-ročnej žene. To sympatickú Radku šokovalo a vedela, že s tým musí okamžite niečo spraviť, veď ma predsa deti o ktoré sa musí starať!

 

Po ťažkej drine a správnom stravovaní, na ktoré bola nastavená pod dohľadom odborníkov, sa jej podarilo ručičku na váhe posunúť pod 80 kíl. Mladá mamička Mateja a Anky však na zdravý životný štýl nezanevrela ani po nakrúcaní relácie.

 

Radka, ktorá kedysi trpela obezitou, sa dnes zúčastňuje bežeckých súťaží ako napríklad Národný beh Devín či náročný prekážkový beh Spartan Race. Jej ďalším cieľom je pokoriť tatranské Rysy. Všetkým ľuďom, ktorý sa trápia s nadváhou alebo tí, ktorí nie sú spokojní so svojim telom odkazuje toto: “Poviem vám vetu, ktorú hovorí mnoho ľudí, ktorí dokázali prekročiť vlastný tieň a ja sa s ňou absolútne stotožňujem: VŠETKO JE V HLAVE!”

 

 

 

Foto: Facebook/RK / zdroj: hitky.sk 

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Takto vyzerá Radka 5 mesiacov po šou REŠTART. Nespoznali by ste ju, koľko zhodila. Je z nej kočka”