Čaputová prichytená v električke! Vidieť ju mohli aj bežní občania

Prezidentka opäť dokázala, že aj ona je bežným občanom Slovenskej republiky. Viezla sa električkou ako väčšina ľudí v hlavnom meste. Určite by sa aj vám zlepšil deň po stretnutí najváženejšieho politického predstaviteľa Slovenska v klasickej električke. Od našej prezidentky by sa mala učiť väčšina zahraničných politikov, pretože luxusnú limuzínu vymenila za mestskú hromadnú dopravu.

V piatok podvečer sa naša prezidentka Zuzana Čaputová vybrala hromadným spôsobom dopravy na predstavenie s názvom Príbeh geja, príbeh lesby. Piatkové predstavenie organizátorov sobotňajšieho Dúhového pochodu sa vydarilo na jednotku a dôkazom bola aj prítomnosť našej hlavy štátu. Predstavenie sa konalo v Novej cvernovke, kam mala Čaputová aj namierené.

Foto: TV noviny.sk

Aj napriek tomu, že sa Čaputová zúčastnila tohoto predstavenia, Dúhové pochodu sa zúčastniť nechystá. Pre porovnania, Andrej Danko – predseda parlamentu, má v pláne byť pri provokatívnej protiakcii konzervatívcov. Účastníkom Dúhového pochodu odkázal, že s nimi diskutovať nebude.

Zuzana Čaputová je naša novozvolená prezidentka, historicky prvá žena na tejto váženej politickej pozícií. Na svojej júnovej inaugurácii povedala slová, ktorá sa zapísali do pamäti množstvu ľudí a tými boli slová, že nechce z úradu vládnuť, ale slúžiť ľuďom a Slovensku.

„Neprišla som vládnuť, prišla som slúžiť občanom, obyvateľom, Slovensku. Budem slúžiť blahu slovenského národa, národnostných menšín a etnických skupín žijúcich v Slovenskej republike.“ Okrem doho zdôraznila, že Slovensku prináša svoju odbornosť a záujem o ľudí.

Prezidentka vyzdvihla naše pokojné rozdelenie Československa a výbornú ekonomickú úroveň. Okrem toho spomenula aj úspešný vstup Slovenska do Európskej únie a schengenského priestoru. Čaputová taktiež povedala: ,,A ako jediní patríme do eurozóny. Zvládli sme to.“

zdroj: MARKIZA.SK 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Čaputová prichytená v električke! Vidieť ju mohli aj bežní občania”