Čaputová prichytená v električke! Vidieť ju mohli aj bežní občania

Prezidentka opäť dokázala, že aj ona je bežným občanom Slovenskej republiky. Viezla sa električkou ako väčšina ľudí v hlavnom meste. Určite by sa aj vám zlepšil deň po stretnutí najváženejšieho politického predstaviteľa Slovenska v klasickej električke. Od našej prezidentky by sa mala učiť väčšina zahraničných politikov, pretože luxusnú limuzínu vymenila za mestskú hromadnú dopravu.

V piatok podvečer sa naša prezidentka Zuzana Čaputová vybrala hromadným spôsobom dopravy na predstavenie s názvom Príbeh geja, príbeh lesby. Piatkové predstavenie organizátorov sobotňajšieho Dúhového pochodu sa vydarilo na jednotku a dôkazom bola aj prítomnosť našej hlavy štátu. Predstavenie sa konalo v Novej cvernovke, kam mala Čaputová aj namierené.

Foto: TV noviny.sk

Aj napriek tomu, že sa Čaputová zúčastnila tohoto predstavenia, Dúhové pochodu sa zúčastniť nechystá. Pre porovnania, Andrej Danko – predseda parlamentu, má v pláne byť pri provokatívnej protiakcii konzervatívcov. Účastníkom Dúhového pochodu odkázal, že s nimi diskutovať nebude.

Zuzana Čaputová je naša novozvolená prezidentka, historicky prvá žena na tejto váženej politickej pozícií. Na svojej júnovej inaugurácii povedala slová, ktorá sa zapísali do pamäti množstvu ľudí a tými boli slová, že nechce z úradu vládnuť, ale slúžiť ľuďom a Slovensku.

„Neprišla som vládnuť, prišla som slúžiť občanom, obyvateľom, Slovensku. Budem slúžiť blahu slovenského národa, národnostných menšín a etnických skupín žijúcich v Slovenskej republike.“ Okrem doho zdôraznila, že Slovensku prináša svoju odbornosť a záujem o ľudí.

Prezidentka vyzdvihla naše pokojné rozdelenie Československa a výbornú ekonomickú úroveň. Okrem toho spomenula aj úspešný vstup Slovenska do Európskej únie a schengenského priestoru. Čaputová taktiež povedala: ,,A ako jediní patríme do eurozóny. Zvládli sme to.“

zdroj: MARKIZA.SK