Herec Pierce Brosnan miluje svoju manželku 25 rokov nech je akákoľvek. Aké je ich tajomstvo vzťahu?

Pierce Brosnan – jeden zo šiestich hercov, ktorí hrali v sérii filmov o Jamesovi Bondovi. Fanúšikovia ho poznajú ako agenta 007. Hrdina, ktorého stvárňoval, je silný, odhodlaný, hazardný hráč a milovník žien. Samotný herec je však úplným opakom tejto filmovej postavy a možno ho považovať za skutočného muža, ktorý je rodinne založený.

Jeho manželka nemá parametre supermodelky, práve naopak. Pierce si však nájde každý deň na to, aby jej povedal, aká je výnimočná. Čo teda drží ich dlhoročné manželstvo pokope?

Graduation day, Dylan, Dad, Mom and the graduate Paris.❤️

55.2k Likes, 579 Comments – Pierce Brosnan (@piercebrosnanofficial) on Instagram: „Graduation day, Dylan, Dad, Mom and the graduate Paris.❤️“

Pierce Brosnan sa prvýkrát oženil s herečkou Cassandrou Harrisovou. Osvojil si jej dve deti a začal s výchovou ich spoločného dieťaťa. Pár by bol šťastný, ak by Cassandru nepostihla rakovina vaječníkov, choroba, kvôli ktorej prišla o život.

O tri roky neskôr sa v Pierceovom živote objavila žena menom Keely Shaye SmithováNepochádzala zo sveta Hollywoodu, začínala ako novinárka a spravodajkyňa.

Days end under an October sky🌹

89.4k Likes, 989 Comments – Pierce Brosnan (@piercebrosnanofficial) on Instagram: „Days end under an October sky🌹“

Keely sa s Piercom zoznámila v roku 1994 v Mexiku. Prišla tam na jeden večierok s úmyslom urobiť rozhovor s hercom Tedom Dansonom a dala sa do reči so svojím budúcim manželom.

Birthday picnic 🙏@thebrandoresort

60.2k Likes, 837 Comments – Pierce Brosnan (@piercebrosnanofficial) on Instagram: „Birthday picnic 🙏@thebrandoresort“

Ich vzťah sa vyvíjal pomerne rýchlo, no herec sa už tento krát nenáhlil do ďalšieho manželstva. Narodili sa im dvaja synovia, 7 rokov žili v civilnom manželstve a až potom sa rozhodli oddať sa aj pred samotným Bohom. Jednoducho si chceli urobiť prázdniny.

Stepping out for another festival showing of Keely’s movie „Poisoning Paradise“ still working and loving life after 25 years. Now more than ever must we come together to protect our beautiful earth, our forests, waterways and coastlines.

61.1k Likes, 775 Comments – Pierce Brosnan (@piercebrosnanofficial) on Instagram: „Stepping out for another festival showing of Keely’s movie „Poisoning Paradise“ still working and…“

ČO ICH SPÁJA

  1. Láska, ktorú si vzájomne prejavujú. Počas všetkých rokov, aj keď boli deti malé, Keely mala veľa práce, sprevádzala svojho manžela na všetkých spoločenských podujatiach a často ho navštevovala počas natáčania aj mimo domova.

Home ward bound with a Croatian Harvest Moon low above our heads and rising…Photo by @dominiccooper

49.8k Likes, 618 Comments – Pierce Brosnan (@piercebrosnanofficial) on Instagram: „Home ward bound with a Croatian Harvest Moon low above our heads and rising…Photo by…“

  1. Súcit, porozumenie a podpora Piercea. Napriek tomu, že Keely nemala žiadnu skúsenosť s deťmi, vstúpila do vzťahu s Pierceom, prijala jeho troch potomkov a stala sa ich matkou. Aj týmto spôsobom sa herec dokázal morálne zotaviť zo straty svojej prvej manželky.

Happy Anniversary @piercebrosnanofficial 🙏🏻 Life is beautiful with you in it!

22.9k Likes, 542 Comments – Keely Shaye Brosnan (@keelyshayebrosnan) on Instagram: „Happy Anniversary @piercebrosnanofficial 🙏🏻 Life is beautiful with you in it!“

  1. Neupriamovanie neustálej pozornosti na seba a svoje vlastné ego. Keely a Pierce sú otvorení ľudia, ktorí sa snažia viesť život bez urážania a hádok. Vďaka pozitívnemu naladeniu dokážu jeden druhého podporiť a dodať nádej aj vtedy, keď im osud do života prinesie rôzne prekážky. Spoločne sa venujú charite a ochrane životného prostredia.

FBF …the world premiere of #Goldeneye #NYC #RadioCityMusicHall #007

7,343 Likes, 179 Comments – Keely Shaye Brosnan (@keelyshayebrosnan) on Instagram: „FBF …the world premiere of #Goldeneye #NYC #RadioCityMusicHall #007“

Keely je o 10 rokov mladšia ako Pierce. V 90.rokoch, keď sa stretli, bola ženou štíhlej postavy, no najmä počas obdobia tehotenstva začala priberať na váhe. Potom sa jej už nikdy nepodarilo dostať sa do predošlej formy. Niektoré média písali o jej problémoch so štítnou žľazou, ktoré prispeli k nárastu telesnej hmotnosti.

#TBT NYC 1984 courtesy @cynthiawolff

3,022 Likes, 125 Comments – Keely Shaye Brosnan (@keelyshayebrosnan) on Instagram: „#TBT NYC 1984 courtesy @cynthiawolff“

Keely však nepovažuje chudnutie za svoju životnú prioritu. A je zjavné, že ani Pierce nepovažuje za potrebné hovoriť svojej manželke, aby sa dala na diétu. Tomu sa hovorí skutočná láska.

zdroj: takprosto.cc