Hviezda známa z Oteckov či Paneláku zdieľa na sociálnych sieťach takéto fotky! Je to vôbec prípustné?

Vlado Kobielsky je herec známy ako otecko Marek Bobula zo seriálu TV Markíza Oteckovia alebo ako Jakub Švehla zo seriálu Panelák, ktorý ste mohli sledovať na TV JOJ. Vo svojom súkromnom živote je hrdým otcom troch detí.

 

Marek objavil Marečkovi na ruke červené fľaky. A má ich už aj Viky. 😯 Čo to je? Sledujte už o 17:55. #oteckovia #tvmarkiza #vladokobielsky #izabelkagavornikova #patrikkucera

11.3k Likes, 47 Comments – Oteckovia (@oteckovia) on Instagram: „Marek objavil Marečkovi na ruke červené fľaky. A má ich už aj Viky. 😯 Čo to je? Sledujte už o…“

 

Najmladší syn Krištof sa narodil v jeseni 2018 a Kobielsky jeho fotografie zdieľa so známymi a fanúšikmi na sociálnych sieťach. Nedávno však pridal fotografiu, kde jeho nahý syn mu sedí na kolenách a polieva kvietky. Na fotke nie je vidno intímne partie no názory rodičov a fanúšikov sa rôznia.

 

Aj tak budem požiarníkom😂😂😂

10.1k Likes, 44 Comments – Vlado Kobielsky (@vladokobielsky) on Instagram: „Aj tak budem požiarníkom😂😂😂“

 

Podľa nich takéto fotky na internet nepatria. Odborníci taktiež varujú aké fotky svojich detí a či vôbec nejaké fotky na sociálne siete pridávate, keďže sa takto môžu ľahko dostať do rúk nesprávnych ľudí.

 

Aký je Váš názor na fotku, ktorú pridal Kobielsky? Je to už cez čiaru? Dávate fotky Vašich ratolestí na sociálne siete?

zdroj: prezenu.sk

/vladokobielsky