Hviezda zo SuperStar – Martina Schindlerová vydala letný hit, ktorý roztancuje aj vás

Množstvo slávnych súťažiacich, po ukončení speváckej talentovej šou SuperStar, navždy opustí spevácke pódia a ľudia na nich ľahko zabudnú. Aj napriek tomu, že Martina Schindlerová si dala niekoľkoročnú pauzu od verejného vystupovania, ľudia na ňu nezabudli a tento rok prichádza na trh s novým vydareným letným hitom, ktorý sa vám určite zapáči.

Martina Schindlerová – Radšej mi chýbaj (official video)

Nový singel Radšej mi chýbaj. POĎAKOVANIE: DG Nutrition, Wellness Hotel Borovica “ Instagram : https://www.instagram.com/schindlerovamartina Hudba: Miro Jaroš, Marek Danko Text: Martina Schindlerová Aranžovanie: Marek Danko Mix a mastering: Randy Gnepa Výroba videoklipu: PSEUDOART CREATIVE Kamera: Stefan Lelovič Produkcia: PSEUDOART CREATIVE Jimmy jib operator: Roman Hraník Jimmy jib: Astras s.r.o.

Martina Schindlerová sa v súťaži Slovensko hľadá SuperStar umiestnila na nešťastnom druhom mieste. Víťazstvo prvej série tejto šou jej uniklo len o vlások. Jej talent je nepopierateľný, no pri dvoch vyrastajúcich deťoch musel isť bokom. Po siedmych rokoch od svojej prvej veľkej popularity vytvorila letnú ľúbostnú pieseň s názvom Radšej mi chýbaj.

Podľa viacerých zdrojov je táto pieseň jej dielom a dokonca si k nej vytvorila sama aj text. Pri tvorbe jej však pomáhal jej kolega z rovnakej súťaže Miro Jaroš.

Neváhajte a pieseň si vypočuje. krásny rytmus dopĺňa nádherný videoklip, ktorý prinesie letnú atmosféru aj do vašich obývači