Hviezda zo SuperStar – Martina Schindlerová vydala letný hit, ktorý roztancuje aj vás

Množstvo slávnych súťažiacich, po ukončení speváckej talentovej šou SuperStar, navždy opustí spevácke pódia a ľudia na nich ľahko zabudnú. Aj napriek tomu, že Martina Schindlerová si dala niekoľkoročnú pauzu od verejného vystupovania, ľudia na ňu nezabudli a tento rok prichádza na trh s novým vydareným letným hitom, ktorý sa vám určite zapáči.

Martina Schindlerová sa v súťaži Slovensko hľadá SuperStar umiestnila na nešťastnom druhom mieste. Víťazstvo prvej série tejto šou jej uniklo len o vlások. Jej talent je nepopierateľný, no pri dvoch vyrastajúcich deťoch musel isť bokom. Po siedmych rokoch od svojej prvej veľkej popularity vytvorila letnú ľúbostnú pieseň s názvom Radšej mi chýbaj.

Podľa viacerých zdrojov je táto pieseň jej dielom a dokonca si k nej vytvorila sama aj text. Pri tvorbe jej však pomáhal jej kolega z rovnakej súťaže Miro Jaroš.

Neváhajte a pieseň si vypočuje. krásny rytmus dopĺňa nádherný videoklip, ktorý prinesie letnú atmosféru aj do vašich obývači

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Hviezda zo SuperStar – Martina Schindlerová vydala letný hit, ktorý roztancuje aj vás”