Klopať na dvere v nemocnici v Lučenci môžu len tieto 3 typy ľudí

Na Facebookovej stránka “ Nekŕmte nás odpadom“ sa opäť vyskytol príspevok, pri ktorom sa mnohým pozastaví rozum. Jedných fotografia pobavila, v iných vyvolala negatívne pocity. Pod fotografiou sa však strhla vášnivá debata. Fotografia zachytáva nápis na dverách v nemocnici v Lučenci. Na dverách je vylepený ručne vytvorený plagát, ktorý pacientov informuje o tom, kto môže na dvere zaklopať. Na plagáte sú aj ilustračné obrázky 3 typov ľudí/zvierat, ktoré majú klopanie dovolené.

Nekŕmte nás odpadom

Od Vás: Dobrý deň, nenažranci na parkovisku pri demänovskej ľadovej … jaskyni pýtajú 7 eur parkovné za auto, čím sa výrazne návšteva jaskyne predraží. Slušný biznis iným slovom zlodejina, pri takom počte áut, čo tam je pri jednotlivých vstupoch.

Bear GIF – Find & Share on GIPHY

Discover & share this Bear GIF with everyone you know. GIPHY is how you search, share, discover, and create GIFs.

Nápis na dverách v nemocnici v Lučenci hitom internetu. Klopať môžu len tieto 3 typy ľudí

Opäť raz sa na známej facebookovej stránke s názvom „Nekŕmte nás odpadom“ objavil príspevok, ktorý rozpútal búrlivú diskusiu, ale na druhej strane i pobavil. Na fotke je nápis, ktorý visí na dverách v nemocnici v Lučenci a čakajúcich pacientov informuje o tom, kto na dvere môže zaklopať.