Na svadbe vypustila rodina namiesto holubíc motýle ako spomienku na zosnulú sestru ženícha. Jeden z motýľov pristal na prste otca.

„Toto je pravdepodobne najemotívnejšia vec, ktorú som videla na svadbách,“ vyjadrila sa fotografka Jessica Manns na svojej facebookovej stránke po tom čo zdieľala emotívne fotky zo svadby, na ktorej fotila. Rodina ženícha sa rozhodla vzdať hold zosnulej sestre ženícha, ktorá tragicky zahynula pred pár rokmi. Preto sa rozhodli do vzduchu vypustiť nádherné oranžové motýle. Tieto krehké a nádherné stvorenia mali predstavovať obnovu života a život samotný, keďže niektorí ľudia veria, že zosnulý Vás môžu navštíviť v podobe motýľa. Fotky, ktoré fotografka Jessica uverejnila sa rýchlo rozšírili po internete, kde sa pomyselne „dotkli“ sŕdc ľudí.

 

Ženíchova sestra pred pár rokmi tragicky zahynula pri autonehode počas Vianočných sviatkov

 

Jessica Manns, svadobná fotografka z Pensylvánie, nafotila tak úžasnú svadbu, že sa so zábermi podelila aj so svetom na Facebooku. Max Van Gorder si vzal za ženu snúbenicu Lydiu v Fox Hill Farm, Honesdale v Pensylvánii. Ženích sa spolu s rodinou rozhodli do vzduchu vypustiť motýle počas svojich sľubov aby si pripomenuli a uctili zosnulú sestru ženícha Vanessu. Vanessa tragicky zahynula pred pár rokmi pri autonehode počas Vianočných sviatkov.

 

Na jej počesť, ženíchovi rodičia vypustili počas svadby do vzduchu motýle

 Toto je pravdepodobne najemotívnejšia vec, ktorú som videla na svadbách

Ten motýľ na jeho prste je naozajstný

Potom čo motýle vypustili nechceli vzlietnuť

 

Pre rodinu Van Groderovcov majú motýle špeciálny význam, keďže ich používajú ako spomienku na zosnulú Vanesu, ktorá by tento rok oslávila 29 rokov. Na Vanessinu pamiatku ženíchovi rodičia vypustili do vzduchu motýle, ktoré neskôr nechceli vzlietnuť a sedeli na hosťoch. Podľa slov fotografky, ktoré zverejnila na Facebooku: „Boli na nich ako prilepené a ostali na nich dokonca počas celej ceremónie aj po nej na svadobnej hostine. Ten istý motýľ ostal na jeho prste počas celej ceremónie a potom preletel na nevestinu kyticu. Nevesta Lydia kráčala uličkou s dvoma motýľmi na jej svadobných šatách. O pár hodín neskôr, počas príhovorov, sa ďalší motýľ dostal do stodoly a pristál na Lydiinom krku a ostal tam počas všetkých príhovorov. Neskutočné.“

 

Boli na nich ako prilepené

 

Dokonca na nich ostali počas celej ceremónie aj po nej na svadobnej hostine

 

Ľudia veria, že zosnulý Vás môžu navštíviť v podobe motýľa

Nádherná spomienka niektorých hostí dohnala k slzám

Emotívne fotky a ich príbeh sa stal onedlho virálnym na internete

 

Nevesta sa taktiež vyjadrila pod tieto virálne príspevky takto: „Ešte raz ďakujeme Jessice Manns za to ako zachytila tento špeciálny a krásny moment počas našej svadby. Vanessa tam vtedy s nami bola a to aj počas celej noci. Prežívam svoj svadobný deň zakaždým, keď si prezerám fotky od Vás. Zachytila ste každý moment tak prekrásne! Ste najlepšia!“

 

Zdroj fotografii: Jessica Manns Photography

zdroj:boredpanda.com