Najspokojnejší muži majú manželky kyprejších tvarov

Muži, ktorí sa oženia za bacuľaté dámy, sú šťastnejší ako tí, ktorých ženy sú štíhle, ako špilky.

Výsledky štúdie, ktorú uskutočnili Dr. Filemon Alvarado a Dr. Edgardo Morales z Fakulty psychológie na univerzite v Mexiku, ukázali, že väčšina bacuľatých žien je otvorenejšia a láskyplnejšia, vďaka tomu vo vzťahoch šťastnejšie a spokojnejšie.

To robí ich mužov desaťkrát šťastnejšími než tí, ktorí sú ženatí za štíhle ženy. Okrem toho sa predpokladá, že ženy plnších tvarov zo seba vyžarujú pozitívnu energiu, ktorá je doslova nákazlivá.

Ovettina pasquale mode on! Non so ma questo abito di @prettylittlething mi ricorda troppo la Pasqua lo ADORO! Ve lo ripropongo intero così potete guardarlo meglio dato che vi è piaciuto tantissimo e me lo avete chiesto in tante 😍♥️ E come al solito sorrido pensando a quanto sono fortunata soprattutto in questo periodo circondata da persone meravigliose 🍓 #italiangirl #italy #love #loveyourself #happy #happiness #curvy #girl #love #loveislove

21.6k Likes, 72 Comments – Paola Torrente (@paola_torrentereal) on Instagram: „Ovettina pasquale mode on! Non so ma questo abito di @prettylittlething mi ricorda troppo la…“

Prieskum tiež ukázal, že bacuľaté dámy sa viac usmievajú a lepšie vyrovnávajú s nečakanými problémami. A nakoniec sa zistilo, že bacuľaté ženy lepšie predvídajú potreby svojich partnerov, a preto sú najlepšími manželkami.

Štúdia poznamenáva, že štíhle ženy sú často zdržanlivé, nepriateľskejšie a menej emocionálne, čo z nich robí vo vzťahu ťažký oriešok.

I ain’t one to play with @fashionnovacurve #FashionNovaCurve #AuthenticallyYouNaturally

7,771 Likes, 122 Comments – Tia Provost (@tiaprovost) on Instagram: „I ain’t one to play with @fashionnovacurve #FashionNovaCurve #AuthenticallyYouNaturally“

Berúc do úvahy vyššie uvedené výsledky, vedci dospeli k záveru, že muži, ktorí si vyberajú ženy kyprejších tvarov, žijú dlhšie, viac sa usmievajú a sú vždy šťastní nielen vo svojich vzťahoch, ale aj v bežnom živote.

Veríte výsledkom tejto štúdie? Alebo ide o ďalší trend pozitívneho vnímania tela bez ohľadu na to, ako vaše telo vyzerá a koľko máte kilogramov?