Parišková sa opäť vydala! Jej svadobné šaty sa páčili každému

Známa slovenská moderátorka, Anetka Parišková, sa už tretikrát vydala. Minulá sobotu povedala svoje „Áno“ priateľovi Miroslavovi Polakovičovi. Jej tretí manžel pracuje ako IT špecialista za veľkou mlákou a tak si Anetka vybrala naozaj dobre. Aj ked‘ je rodáčka z Košíc, pre svoju tretiu svadbu si vybrala milovanú Bratislavu. Podľa hostí to bola veľkolepá, veľmi príjemná svadba, na ktorej sa zabavil každý jeden hosť, medzi ktorými nechýbali známe osobnosti, ale ani rodina a blízki priatelia.

Hudobnou skupinou, ktorá Anetke počas celej svadobnej noci vyhrávala, boli Kandráčovci, ktorí vytvorili naozaj veľkolepú atmosféru.

Nevesta svoj výborný vkus nezaprela, pretože jej krásna postava bola dokonalo doplnená priliehavými šatami, ktoré jej lichotili. K výbornej vyzáži samozrejme patril aj účes, ktorý pozostával z vypnutých vlasov s bielymi doplnkami.

https://www.instagram.com/p/BzTNomJoJNi/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BzTV35iIyA1/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BzV2yCFI0ge/?utm_source=ig_embed

zdroj:prezenu.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Parišková sa opäť vydala! Jej svadobné šaty sa páčili každému”