Policajti s nadváhou sú v Thajsku posielaní do tábora na chudnutie. Takto to vyzerá…

Špeciálny program pre thajských policajtov im umožní zlepšiť si nielen svoju kondičku! Podľa vedenia sú špeciálne kurzy potrebné pre všetkých policajtov, ktorí prestali podávať potrebné fyzické výkony.

V tábore Pang Chong je už najmenej 200 policajtov – a nielenže sa aktívne zapájajú do športovania a jazdenia na bicykloch, ale majú aj veľmi prísnu diétu na zdvojnásobenie efektu.

Seržant Čantarak, ktorý má na starosti program, hovorí, že pre policajtov je veľmi ťažké plniť si svoje povinnosti. Pohybujú sa pomalšie, nie tak obratne ako iní, a preto je menej pravdepodobné, že chytia potenciálneho zločinca.

„Je to jednoducho neprijateľné!“ dodal.

Čantarak povedal, že medzi policajtmi si vyberajú mužov s najhoršou fyzickou kondíciou a pomáhajú im, aby sa dostali do kondičky.

Navyše, podľa jeho osobných skúseností, desiatky policajtov už stratili viac ako 20 kg a teraz sa cítia skvele.

Mimochodom, v Uzbekistane sa praktizuje niečo podobné. Prezident zdôraznil, že policajti majú presne tri až šesť mesiacov na to, aby schudli, inak budú vyhodení.

Súhlasíte s takýmto nápadom?

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Policajti s nadváhou sú v Thajsku posielaní do tábora na chudnutie. Takto to vyzerá…”