Uvidíme seriálových Priateľov ešte pokope? Jennifer Aniston je za!

Už je tomu viac ako 15 rokov odkedy sme videli seriálových Priateľov pokope no zdá sa, že diváci a fanúšikovia sa tejto bandy nevedia nabažiť. Navyše, od odvysielania poslednej epizódy v máji 2004, bol aspoň jeden z týchto hviezdnych hercov požiadaný aby si svoju rolu zopakoval pre ďalšie pokračovanie. Nuž, nikdy sa tak nestalo.

 

Jennifer povedala Ellen, že sa Priatelia ešte stretnú.

Zdroj: The Ellen DeGeneres Show

 

Avšak, Jennifer Aniston (v seriály Rachel Green) počas rozhovoru v The Ellen DeGeneres Show dodala fanúšikom nádej, že sa stretnutie hercov po rokoch uskutoční.

Keď sa jej na to komička Ellen opýtala či by bola za, Jennifer reagovala takto: “Okej, prečo nie? Vieš no, veď som ti povedala, že by som bola za. Spravila by som to. Dievčatá by boli za a chalani tiež, to som si istá. Vieš, môže sa stať hocičo.” Toto nebolo prvýkrát čo sa niektorí z hercov vyjadril, že by chcel vrátiť Priateľov na obrazovky v špeciálnej epizóde.

 

Začiatkom roka sa Lisa Kudrow (seriálová Phoebe Buffetová), vyjadrila, že komunikuje s Courteney Cox (v seriály Monica Geller) o tom, že by vrátili na obrazovky špeciálnu epizódu Priateľov pri príležitosti 25-teho výročia tohto seriálu. Pre Extra TV sa vyjadrila: “Courteney a ja sme sa bavili o tom aby sme sa dali zas dokopy. Courteney a Jennifer sú dobré v plánovaní. Ja som skôr taká otravná bytosť, ktorá sa vypytuje

“No tak chce to niektorá z vás mať na starosti?” Mojou úlohou je to, že poviem tu je nápad a nájdite niekoho čo to spraví.”

Herečka sa ešte vyjadrila, že ona a aj ostatný herci sú nesmierne hrdí a poctení, že mohli byť súčasťou tejto ikonickej šou. “Boli sme všetci vďační, že sme tu boli pre každí pre každého, naše iné ja, aby sme mali všetko pod kontrolou a boli sme v obraze. Je to divné, že? Stáva sa to aj tebe?” dodala.

Jennifer povedala, že celá banda je za.

Zdroj: The Ellen DeGeneres Show

 

Tieto vyjadrenia od Jennifer a Lisy sa objavili až potom ako Marta Kauffman, ktorá seriál vytvorila, povedala, že nedáva nádej fanúšikom, že sa seriál niekedy vráti na obrazovky.

Túto šokujúcu správu prezradila počas rozhovoru pre magazín Rolling Stone, kde sa vyjadrila, že návrat Priateľov a ich opätovné stretnutie by fanúšikov iba “sklamalo”. (Ehm, nie, čo sa zbláznila?) Na svoju obranu Kauffman povedala: “Po prvé, šou je o časoch keď tvojimi jedinými priateľmi je tvoja rodina a teraz to už neplatí. Všetko čo by sa stalo je to, že by sme dali dokopy týchto šesť hercov ale duša seriálu by bola dávno fuč.”

 

Marta, daj ľudom to čo chcú.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Uvidíme seriálových Priateľov ešte pokope? Jennifer Aniston je za!”