V Rusku majú súťaž vo fackovaní. Farmár sa postavil proti napumpovanému terminátorovi. Porazený to doslova neustál!

Na jednej strane farmár s poriadnou silou v rukách na druhej strane kulturista, ktorý to prehnal so syntholom. Vasiliy „The Dumpling“ Kamotskiy je známy vďaka súbojom vo fackaní a po zhliadnutí pár z nich by výzvu každý odvolal. Rovnako ako youtuber Logan Paul, ktorý farmára vyzval na duel no nakoniec ho odvolal za čo ho Vasiliy iba vysmial.

 

Novým súperom fackujúceho farmára sa stalo syntholové monštrum, Kirill „Bazooka Arms“ Tereshin, ktorý je posadnutý kulturistikou. Avšak jeho svaly, ktoré sú disproporčné k zvyšku jeho tela, sú veľké vďaka syntholu, ktorý sa pichá do svalov aby sa dostavil efekt ich zväčšenia.

 

Съемки фильма generation iron

9,326 Likes, 712 Comments – Кирилл Терешин – Руки Базуки (@ruki_bazuki_official) on Instagram: „Съемки фильма generation iron“

 

Ich duel sa odohral počas turnaja Faces of Stone (Kamenné tváre), no tú si zachoval len jeden z nich. Ak ste tipovali, že práve ruský farmár pošle umelého syntholového kulturistu k zemi a práve on si aj zanechá kamennú tvár – máte pravdu! 

Avšak bláznivému Kirillovi to nestačilo a pre slávu na Instagrame ho pravdepodobne čaká ďalší výprask. Na svojom profile zisťoval od svojich fanúšikov a odoberateľov či sa má zúčastniť súboja v klietke bez rozhodcov a rukavíc. Ak však chcete vidieť ako mu to nevyšlo počas turnaja Faces of Stone, pozrite si video nižšie:

 

Пельмень vs Руки Базуки и Сатанист. Farmer vs Synthol man. Каменные лица.

Самому крутому русскому мастеру по спортивным пощечинам осмелились бросить вызов сразу двое отчаянных парней. Василий „ПЕЛЬМЕНЬ“ Камоцкий vs Кирилл „РУКИ БАЗУКИ“ Терёшин Василий „ПЕЛЬМЕНЬ“ Камоцкий vs Сатанист Отборные лещи. Яркие нокауты. Отбитые ладони и щеки. Удастся ли Пельменю отстоять свой титул? Всё это в первом выпуске нового убойного шоу „Каменные лица“.

zdroj: refresher.sk