Voda a citrón sa v kaviarni v Bratislave účtuje zvlášť. Káva tam výjde omnoho lacnejšie.

Najnovší príspevok často spomínanej stránke „Nekŕmte nás odpadom“ popiera staré známe pravidlo, podľa ktorého je jedlo a pitie v Bratislave najdrahšie v centre mesta. Kaviareň sa predmestí, konkrétne v nákupnom centre Avion, si za obyčajné služby účtuje toľko, ako najluxusnejšie reštaurácie v Európe. Kaviareň sa nachádza takmer pri letisku, takže o lukratívnej polohe hovoriť nemôžeme.

Kaviareň si za pollitrový džbán vody z vodovodu naúčtovala viac ako 3 eurá, čo je vyššia cena ako si zaúčtovali za kávu. Avšak ak očakávate, že džbán bol plný ovocia a ľadu, mýlite sa. k džbánu dostali aj plátok citróna, no zaň museli zákazníci zaplatiť navyše, a to nehoráznych 0,90 €. V kaviarni tak za 2 kávy a džbán vody zákazníci zaplatili takmer 10 eur. Odporúčame, aby ste sa tomuto podniku radšej vyhli.

https://www.facebook.com/nekrmtenasodpadom/photos/a.605924342836850/2329925887103345/?type=3

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Voda a citrón sa v kaviarni v Bratislave účtuje zvlášť. Káva tam výjde omnoho lacnejšie.”