Zlodej ukradol auto s malými deťmi. Keď ho ich rodičia dobehli, dobili ho na smrť. Ich skutok je zaznamenaný na kamere.

54-ročný Erik Hood, zlodej a viacnásobe uväznený díler drog, sa pred pár dňami vlámal do auta, ktoré stálo na parkovisku supermarketu v severnej časti amerického mesta Philadelphia. V aute sa nachádzali 3 deti, ktorých rodičia v tej chvíli nakupovali. Počas toho ako deti čakali na rodičov v aute sa k nim vlámal Hood a rozhodol sa auto ukradnúť. Svojim činom si koledoval o svoje 31. zatknutie. Prvých 30 bolo najmä kvôli drogovej trestnej činnosti.

Ked‘ to spoza skiel v obchode uvidel otec detí, rozbehol za autom a dobehol ho ešte na parkovisku. Vodiča vytiahol von z auta a začal ho udierať. Po chvíli sa k nemu pridali aj okoloidúci a začali ho mátiť hlava nehlava. Po pár minútach bol Hood mrtvý.

Policajný kapitán Jason Smith sa k prípadu vyjadril: „Nie som fanúšik pouličnej spravodlivosti. Myslím si, že všetko súvisiace s trestnou činnosťou by malo prejsť políciou.“ Celý čin bol zaznamenaný na viacerých kamerách a tak sú dôkazy jasné. Okrem rodičiov detí sú obvinení aj všetci okoloidúci ľudia, ktorí sa do bitky zapojili.

zdroj: refresher.sk