3 najbystrejšie znamenia zverokruhu, ktoré by ste sa nemali snažiť oklamať

Znamenia zverokruhu sa navzájom líšia vo všetkých svojich prejavoch. Nikto nevie, ako lepšie vyriešiť konflikty než Váhy. Na druhej strane nie sú také systematické a sústredené ako Panna.

Ktoré zo znamení zverokruhu možno považovať za najšikovnejšie? Podľa astrológov existujú až tri znamenia.

Blíženci

https://giphy.com/gifs/baby-clever-mQMml4yDUqaas

Blíženci sa nachádzajú pod vplyvom Merkúru, ktorý je zodpovedný za logiku, vedomosti a inteligenciu. Predstavitelia tohto znamenia majú jasnú myseľ a vynikajúcu inteligenciu.

Majú tendenciu rýchlo riešiť aj zložité problémy. Majú fenomenálnu pamäť a talent na rýchle absorbovanie informácií spojených s nadhľadom na celú situáciu.

Blíženci už od detstva túžia po vzdelaní. Ľahko absorbujú informácie a transformujú ich rovno do praxe.

Merkúr nadelil Blížencom: úžasnú pamäť, rýchle pochopenie nových informácií, logiku. Vo väčšine prípadov majú Blíženci matematické myslenie.

Vodnár

ius.

giphy.com

Toto znamenie zverokruhu nemá šance na zlyhanie. Žiadne. Nikdy sa nezmieri s tým, aby bol len tieňom v dave. Vodnár urobí všetko pre to, aby ustanovil všade svoje pravidlá.

Ak niečo začnú, privedú to do zdarného konca, minimálne sa o to aspoň pokúsia. V tomto prípade neexistuje žiadne znamenia, ktoré by sa im v tom vyrovnalo. Vodnár je pod ochranou planéty Urán. Už od detstva sa ukazuje ako osoba, ktorá rada skúma a objavuje.

Ľudia okolo nich ich vnímajú ako nezvyčajné deti, ktoré rady robia všetko po svojom. Vodnári sa dobre orientujú v elektronike, sledujú všetky novinky a milujú všetko ultramoderné.

Toto sú ľudia budúcnosti. Radi robia experimenty – vedecké, psychologické či sociálne.

Panna

Read Book Club GIF - Find & Share on GIPHY

Panna, rovnako ako Váhy, je pod vplyvom planéty Merkúr. Silné stránky predstaviteľov tohto znamenia: rozvinutý intelekt, schopnosť analyzovať, venujú pozornosť detailom.

Pannu je ťažké uviesť do omylu vďaka jej praktickosti a striedmej kritike. Panna sa často zameriava na vedu a výskum. Okrem toho, môžu byť vynikajúcimi lekármi a zdravotníckymi pracovníkmi.

Z pozorovaní vyplýva, že existujú aj výnimky. Zástupcovia tohto znamenia, ktorí dobre ovládajú matematiku, sú schopní dosiahnuť úspech v akejkoľvek oblasti a budú patriť medzi tých najlepších.

Ak však matematika nie je ich najobľúbenejším koníčkom, je pravdepodobné, že nie všetko bude také jednoduché, ako by chceli.

 

Súhlasíte so závermi astrológov?

 

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “3 najbystrejšie znamenia zverokruhu, ktoré by ste sa nemali snažiť oklamať”