43 snov, ktoré by ste nemali nikdy ignorovať. Pozrite sa, čo znamenajú

Ak sa nad tým niekedy zamýšľate, mnohé odpovede na naše otázky prichádzajú v našich snoch. Niekedy v snoch ľudia vidia svoju minulosť, inokedy budúcnosť.

Akákoľvek vízia vo sne je v podstate odrazom myšlienok, túžob, pocitov, problémov a plánov snívajúceho človeka.

Vedci už dávno dokázali, že náš mozog reaguje na to, čo sa deje vo sne, rovnako ako na objekty a okolnosti v skutočnom živote.

Náš sen nám však môže povedať, čo nás najviac znepokojuje a akým smerom by sme sa mali pohnúť. Pripravili sme pre vás 45 dôležitých znamení vo sne, ktoré nemožno ignorovať.

1) Vaňa je prázdna, bez kvapky vody – je to symbol smútku. Niekedy je dobre byť smutní, ale nezostávajte v tomto stave príliš dlho.

2) Ak vám vypadol zub bez krvi – strácate v živote radosť, máte stavy depresie a pocit, že vaša situácia je beznádejná.

3) Zablúdili ste v meste – znamená to, že mestský život vás dusí a ochromuje vašu slobodu.

4) Ocitnete sa bez oblečenia – ste zraniteľní, nič nedokážete skrývať. Možno ste vo vzťahu, v ktorom sa obávate odmietnutia.

5) Uvidieť vo sne dom svojich rodičov – dostať zlé správy o nešťastí v rodine.

6) Utekať vo sne – Ak ste deň pred tým požiadali o pôžičku, dostali ponuku na zmenu zamestnania, oplatí sa o tom popremýšľať.

7) Ľutovanie vo sne sa v skutočnosti môže prejaviť aj v realite. Človek bude v depresii kvôli budúcim udalostiam, pretože ho mnoho ľudí sklame svojim konaním.

8) Nehoda – veľavravný ukazovateľ odporúčajúci spomaliť. Vyhodnoťte svoju aktuálnu situáciu. Čo chcete od života?

9) Sen, v ktorom padáte z výšky, je nepriaznivým znamením. Hovorí o vysokej pravdepodobnosti sklamania, straty či zlyhania.

10) Ak ste sa úmyselne zranili, znamená to sklamanie z lásky kvôli tomu, že ste dôverovali milovanému človeku.

11) Robíte v sne nejaký test – niekto blízky skutočne potrebuje vašu pomoc. V skutočnom živote máte pocit, že tento človek potrebuje podporu, ale z nejakého dôvodu sa mu ju neodvážite poskytnúť.

12) Vo sne, lietanie po nekonečnom nebi – pravdepodobnosť zažiť nešťastné manželstvo. Ak snívate, že lietate nízko nad zemou, môže ísť o chorobu alebo ťažkú situáciu, ktorú nakoniec prekonáte.

13) Ak zomriete vo sne – príliš často necháte strach, aby sa zmocnil vášho vedomia, život sa zdá byť temnejší a tragickejší, než v skutočnosti je.

14) Vyzuť topánky vo sne znamená vzdať sa svojich zámerov alebo plánov. Vyberať alebo skúšať topánky vo sne je znakom toho, že túžite po zmene.

15) Keď vidíte, že ste sa ocitli vo víchrici – zažijete zúfalstvo z dôvodu zlyhania vašich plánov, ktoré vás mali pôvodne priviesť k požadovanému cieľu.

16) Ak sa dievčaťu snívalo o tom, že je tehotná – ide o klamstvo; ak išlo o ženu – ide o radosť a úspech.

17) Automobil videný vo sne spravidla znamená zmenu života alebo rýchlu cestu, pracovnú cestu, príjemnú cestu.

18) Prečo sa vám sníva o dlhej ceste – ide o symbol dlhého života. Taktiež budete mať príležitosť realizovať svoj sen.

19) Objavenie bývalého partnera vo sne sa spája s vedomím nepríjemných udalostí, sklamaní, chýb a zastavenia vývoja vašej osobnosti.

20) Sen, v ktorom sa odohráva bitka, málokedy predpovedá niečo dobré pre daného človeka, pretože zvyčajne predpovedá ťažkosti v kariére či osobnom živote.

21) Snívate o celebritách – potenciálne príležitosti. Popová hviezda – túžba mať viac priateľov alebo si užiť románik; ak sa stanete hviezdou vy osobne – stanovte si nové, vyššie životné ciele.

22) Sex vo sne sa v skutočnosti zvyčajne považuje za túžbu po láske a náklonnosti.

23) Ak vo sne uvidíte vystrašenú osobu, znamená to, že budete hlboko prežívať svoje pocity kvôli nešťastiu vašich blízkych.

24) Ľudia majú nočné mory spravidla pred každou nepríjemnou udalosťou, ktorá vedie k problémom v práci a konfliktom s príbuznými.

25) Ak ste vo sne zistili, že vás niekto podviedol alebo zradil, takýto sen môže byť predzvesťou veľkých prekážok a ťažkostí, s ktorými sa môžete vyrovnať iba za pomoci skutočných priateľov.

26) Vidieť vo sne vodný vír je varovaním, že pri dosahovaní vášho cieľa sa stretnete s veľkými prekážkami a problémami. Ak vás tento vír vtiahol, bude pre vás ťažké sa s nimi vysporiadať.

27) Vylievanie vody z vedra – znamená to, že vám bude ponúknutá nevýhodná práca, ťažko a zle platená.

28) Vidíte, že máte tajomstvo, znamená, že máte tajných nepriateľov, ktorí nezmeškajú šancu, aby vám ublížili.

29) Ak ste vo sne videli, že ľutujete neveru – zistíte, že ste nespokojní so životom a s túžbou zmeniť existujúci poriadok vecí.

30) Pre ženu, ktorá sníva o tom, že má vo svojom dome nájomníkov, je to znakom toho, že bude zväzovaná nepríjemnými tajomstvami.

31) Ak ste vo sne videli mimozemšťana, znamená to, že sa čoskoro stretnete s človekom, ktorý môže mať veľký vplyv na váš budúci život.

32) Vidieť veľa detí vo sne je dôkazom toho, že budete čeliť mnohým malým problémom, na ktoré budete musieť vynaložiť viac času a úsilia.

33) Ak vo sne bijete dieťa, kričíte na neho alebo ho potrestáte – je to varovanie. Po takomto sne je lepšie, aby ste nielen prehodnotili vaše činy, ale aj venovali väčšiu pozornosť svojim myšlienkam.

34) Ak ste snívali o roji hmyzu – znamená to chorobu a veľa zármutku.

35) Lietajúci hmyz – čakajú na vás finančné problémy. Plávajúci hmyz – radosť a pôžitok.

36) Ak máte sny o krabiciach, vaša podvedomá myseľ sa pokúša dopátrať k nejakému tajomstvu. Buď pred vami niekto skrýva niečo dôležité, alebo ste to práve vy, kto má nejaké tajomstvo pred ľuďmi v blízkom okolí.

37) Sny o chrobákoch alebo mravcoch môžu znamenať, že vo vašom živote je niečo, čo každý deň vydáva nepríjemné a protivné „bzučanie“.

38) Ak snívate o vlasoch, je pravdepodobné, že existujú určité aspekty vašich vzťahov, na ktorých by ste mali popracovať.

39) Ak snívate o špine, vaše vedomie sa vám snaží povedať, že ste uviazli vo svojich súčasných životných problémoch a že asi nastal čas, aby ste sa z nich vyslobodili.

40) Zelená farba znamená, že sa podrobujete alebo sa chystáte podrobiť nejakému emocionálnemu uzdravovaciemu procesu. Tieto veci si vyžadujú čas, ale vaši priatelia a rodina vám v tom môžu pomôcť.

41) Zvonenie telefónu znamená, že určitá časť vašej osobnosti je konečne spojená so životnou cestou, ktorú ste tak veľmi potrebovali. Možno že kľúčový okamih vášho života je hneď za rohom.

42) Sny s Mesiacom hovoria o vašej skrytej, neviditeľnej alebo možno slabo odhalenej kreativite, ktorú sa obávate odhaliť.

43) Vodopád symbolizuje čistenie, odstránenie problémov a zlých návykov. Je vysoká pravdepodobnosť, že v blízkej budúcnosti budete schopní prekonať túžby a zlozvyky, ktoré ničia váš život.

Venujete pozornosť svojim snom?

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “43 snov, ktoré by ste nemali nikdy ignorovať. Pozrite sa, čo znamenajú”