ALKOHOL PRE JEDNOTILIVÉ ZNAMENIE: Ryby milujú gin, Panny nedajú dopustiť na bublinky!

Aký drink je pre vás tým naj? Ak je vám po určitom alkohole zle, môže to byť tým, že pre neho jednoducho nie ste stvorení. Hviezdy vám prezradia, ktorý drink k vám najviac sedí a po akom druhu alkoholu budete aj ráno svieži ako rybičky.

BARAN Barani majú veľké šťastie, pretože im nevadí konzumovať miešané koktejlíky vo veľkom a druhý deň im jednoducho nič nie je. Ak chcete Cuba Libre, Piña Colada alebo Cosmopolitan? Neváhajte a veselo objednávajte.

BÝK Fernet je pre vás stávka na istotu. Ak teda neviete, ktorú fľašku si naservírovať, je to fernet. Výborný je so Spritom a plátkom citróna. Uvidíte, že si túto kombináciu zamilujete.

BLÍŽENCI Blížencom by sa dalo prezývať vinári. Ich vášeň pre víno je naozaj veľká a dá sa povedať, že takmer každý Blíženec je znalcom. Ak chcete teda toto znamenie potešiť, fľaškou vínka rozhodne nič nepokazíte.

RAK Veľký boom menom Aperol spritz je presne to, čo potrebujete. Horkastá chuť a plátok pomaranča skvele pošteklia vaše chuťové bunky a navyše vám po tomto drinku nebude zle.

LEV Už ste niekedy vyskúšali piť len slivovicu? Ak zoberiete odvahu a vrhnete sa na fľašku pravej a poctivé pálenky, uvidíte, že konečne nájdete drink, ktorý si zamilujete.

PANNA Málokto zvládne vypiť toľko bubliniek ako vy. Ste proste typy rodené pre oslavy. Či už ide o šampus alebo PROSECO, nemusíte sa báť dopriavať si bublinky vo veľkom. Len sa vám možno táto vášeň ľahko predraží.

VÁHY Váhy sú jasní abstinenti, a tak bude najlepšie vyhnúť sa alkoholu úplne, nie ste jednoducho pre konzumáciu alkoholických nápojov stvorení. Preto neskúšajte rôzne kombinácie a radšej skončite u jedného pohára.

ŠKORPIÓN Škorpióni sa vyžívajú v rume, a tak je jedno, či ide o čistý rum alebo nejaký drink z rumu. Pre okolie pôsobia ako nesmrteľní, pretože rum zvládnu piť na litre a vôbec nič im nie je.

STRELEC Strelci nemôžu piť tvrdý alkohol, avšak čo sa u nich nezaprie, je ich vášeň pre pivko. Ide teda o klasických Slovákov a srdciarov. Nie je oslava, na ktorej by chýbal súdok s pivkom.

KOZOROŽEC Možno ide o potomkov Rusov, avšak Kozorožci v sebe nezaprú svoju vášeň pre vodku. Môžu vypiť pokojne celú fľašu a ráno vstávajú úplne svieži a sú opicou nepobozkaní. Ak teda neviete, po akom alkoholu siahnuť, voľte rozhodne vodku.

VODNÁR Ak sa už rozhodnete, neváhajte si objednať nejaký likér a pohárik si poriadne vychutnať. Radšej to však s alkoholom nepreháňajte, pretože vaše telo nie je jednoducho pre zábavu stvorené.

RYBY Horká chuť je presne to, čo potrebujete a čomu sa váš žalúdok rozhodne nebráni. Práve preto pre vás bude tou správnou voľbou gin, ak si ho namiešate s tonikom a citrónom, uvidíte, že sa dostanete do raja.