Bizarná správa z Veľkej Británie: Žena sa vydala za šesťročného zlatého retrívera!

Bývala modelka Elizabeth Hoad (49) z Veľkej Británie už mala dosť všetkých nevydarených schôdzok s mužmi tak sa v televíznej šou vydala za svojho verného psa Logana. V minulosti si vyrazila s mužmi až 200x no vždy to skončilo fiaskom – muži jej klamali a zatajovali svoje priateľky.

Exchanging the rings with my love, Logan ❤️💍🐶

39 Likes, 7 Comments – Elizabeth Hoad (@elizabethhoad) on Instagram: „Exchanging the rings with my love, Logan ❤️💍🐶“

Elizabeth sa vyjadrila, že si nevie nájsť muža už 25 rokov. Posledný normálny chlap, s ktorým bola jej pomohol splodiť syna. Od tej doby má vo vzťahoch spolu a za sebou pár bizarných príhod, ktoré by sa hodili do bláznivej americkej komédie o vzťahoch.

Given up on men 💪🏻 here’s me and my husband to be on @thismorning before we got married 💍

39 Likes, 11 Comments – Elizabeth Hoad (@elizabethhoad) on Instagram: „Given up on men 💪🏻 here’s me and my husband to be on @thismorning before we got married 💍“

V televíznej šou This Morning (podobné Teleránu) sa teda vydala za svojho šesťročného psa Logana, ktorý mal na sebe dokonca aj „psí smoking“ a cylinder. Elizabeth bola celá v bielom a na hlavu zvolila klobúk v tvare kvetu. „Už mám dosť mužov aj slobodného života. Teraz som vydatá za môjho najlepšieho parťáka,” radovala sa Elizabeth.

I love my hat!!!!

17 Likes, 4 Comments – Elizabeth Hoad (@elizabethhoad) on Instagram: „I love my hat!!!!“

@eamonnholmes giving me away in my wedding to my love, Logan 🐶💍💕

28 Likes, 2 Comments – Elizabeth Hoad (@elizabethhoad) on Instagram: „@eamonnholmes giving me away in my wedding to my love, Logan 🐶💍💕“

Elizabeth si Logana osvojila pred rokom, keď si ho vzala z útulku, ktorý ho zachránil pred predchádzajúcimi majiteľmi, ktorý ho týrali. Logan bol 4 roky zavretý v klietke a nemohol sa hýbať, predošlí majitelia ho dokonca bili. „Zachránila som ho a on zachránil mňa. Cítila som sa hrozne, pretože mi práve umrel môj verný pes. On prišiel práve včas,“ povedala Elizabeth.

Oh god! Logan the retriever drunk again……

31 Likes, 6 Comments – Elizabeth Hoad (@elizabethhoad) on Instagram: „Oh god! Logan the retriever drunk again……“

V láske nemala šťastie

Bývala modelka tvrdí, že vyskúšala všetky možné spôsoby ako sa zoznámiť s mužmi no bezúspešne. „Všetky zoznamovacie aplikácie poznám naspamäť. Ale proste nemôžem nájsť toho pravého. Možno je to mnou. Naposledy som sa zoznámila s mužom na online zoznamke. Tvrdil, že je slobodný. Behom nášho video chatu ale zrazu do miestnosti vstúpila jeho šokovaná žena a pýtala sa ho, či už si pôjde ľahnúť,“ hovorí Elizabeth.

#justmarried 🤵🏼👸🏻💍🐶

45 Likes, 9 Comments – Elizabeth Hoad (@elizabethhoad) on Instagram: „#justmarried 🤵🏼👸🏻💍🐶“

Svadba so psom bola len šou pre divákov no Elizabeth tvrdí, že ona to myslí vážne a pomaly sa zmieruje s tým, že Logan sa stane jej doživotným parťákom, pretože v mužoch sa už sklamala.

The happy couple 💍🐶🤵🏼👰🏻

68 Likes, 18 Comments – Elizabeth Hoad (@elizabethhoad) on Instagram: „The happy couple 💍🐶🤵🏼👰🏻“