Dwayne „The Rock“ Johnson sa oženil. Pozrite si krásne fotky tohto nádherného páru

Minulú nedeľu (18. 08) si Dwayne „The Rock“ Johnson (47) vzal za manželku svoju dlhoročnú priateľku Lauren Hashian (34). Svoje „áno“ si povedali na nádhernom pobreží Havaja pri západe slnka – čistá romantika! S informáciou o ich svadbe prišiel portál insider.com.

Najlepšie zarábajúci herec Hollywoodu a speváčka sa prvýkrát stretli pri natáčaní filmu Plán hry v roku 2007. Odvtedy čo sú spolu už majú dve dcéry, Jasmine a Tianu. Svadba bola síce plánovaná už na jar minulého roka no Lauren práve čakala Tianu a nechcela byť vo svadobných šatách aj s obrovským bruškom. Malá Tiana už má rok a preto konečne prišlo na spečatenie vzťahu dvoch zaľúbencov.

https://www.instagram.com/p/BrRuOdFHIC0/

Gratulácie od známych ľudí nedali na seba čakať a tak im k manželskému zväzku pogratuloval Tom Brady (hráč amerického futbalu), Scooter Braun (manažér umelcov), Lindsey Vonn (lyžiarka), Jessica Chastain (herečka) a aj Kevin Hart (komik a herec), ktorý je Johnsonov kolega a blízky priateľ.

 

Čo poviete na fotky so svadby? Páčia sa Vám svadobné šaty?

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Dwayne „The Rock“ Johnson sa oženil. Pozrite si krásne fotky tohto nádherného páru”