Homosexuálny pár si adoptoval malé dievčatko Elsie. Avšak to, čo ju potom postihlo je naozaj hrôza

Foto: facebook.com/swpcardiff

Adopcia homoxesuálnych párov je veľmi frekventovanou témou medzi mnohými odborníkmi, ale aj bežnými ľuďmi. Nakoniec aj tak nezáleží na pohlaví, ide len o šťastie detí. Je hlavné poskytnúť šťastný domov pre deti bez biologických rodičov. Žiadne dieťa by nemalo trpieť ani v detskom domove a ani medzi biologickými, či adoptívnymi rodičmi. Príbeh malého dievčatka Else však ukazuje, že proces adopcie asi nie je v Amerike dosť prísny, pretože to, ako trpelo toto malé dievčatko si nezaslúži nikto.

Elsie bola vo veku 18 mesiacov odptovaná tridsaťjeden ročným Matthewom Scully-Hicksom, fitness trénerom a Craigom, jeho manželom. Po pár mesiacoch spoločného života však do ich domu bola zavolaná sanitka, pretože Else upadla do bezvedomia. Smrť dievčatka bola veľmi podozrivá a tak bola vykonaná pitva, ktorá ukázala, že malá Elsie bola obeťou domáceho násilia. Na jej malom telíčku boli poranenie hlavy, zlomené rebrá a zlomená noha. Vyšetrovanie ukázalo, že Matthew svoju dcéru zneužíval vždy, keď Craig nebol doma.

Okrem samotnej pitvy tomu nasvedčovali aj SMS správy, ktoré posielal svojej rodine a priateľom. V SMS správach bolo napísané: Elsie je satan oblečený ako dieťa.“ Adopcia je závätok do konca života, čo si tento „otec“ asi neuvedomoval, pretože nebol schopný výchovy dieťaťa.

 

 

zdroj: .bbc.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Homosexuálny pár si adoptoval malé dievčatko Elsie. Avšak to, čo ju potom postihlo je naozaj hrôza”