Homosexuálny pár si adoptoval malé dievčatko Elsie. Avšak to, čo ju potom postihlo je naozaj hrôza

Foto: facebook.com/swpcardiff

Adopcia homoxesuálnych párov je veľmi frekventovanou témou medzi mnohými odborníkmi, ale aj bežnými ľuďmi. Nakoniec aj tak nezáleží na pohlaví, ide len o šťastie detí. Je hlavné poskytnúť šťastný domov pre deti bez biologických rodičov. Žiadne dieťa by nemalo trpieť ani v detskom domove a ani medzi biologickými, či adoptívnymi rodičmi. Príbeh malého dievčatka Else však ukazuje, že proces adopcie asi nie je v Amerike dosť prísny, pretože to, ako trpelo toto malé dievčatko si nezaslúži nikto.

Elsie bola vo veku 18 mesiacov odptovaná tridsaťjeden ročným Matthewom Scully-Hicksom, fitness trénerom a Craigom, jeho manželom. Po pár mesiacoch spoločného života však do ich domu bola zavolaná sanitka, pretože Else upadla do bezvedomia. Smrť dievčatka bola veľmi podozrivá a tak bola vykonaná pitva, ktorá ukázala, že malá Elsie bola obeťou domáceho násilia. Na jej malom telíčku boli poranenie hlavy, zlomené rebrá a zlomená noha. Vyšetrovanie ukázalo, že Matthew svoju dcéru zneužíval vždy, keď Craig nebol doma.

Okrem samotnej pitvy tomu nasvedčovali aj SMS správy, ktoré posielal svojej rodine a priateľom. V SMS správach bolo napísané: Elsie je satan oblečený ako dieťa.“ Adopcia je závätok do konca života, čo si tento „otec“ asi neuvedomoval, pretože nebol schopný výchovy dieťaťa.

 

 

zdroj: .bbc.com