IKEA prichádza s novinkou! Bude predávať sériu nábytkov známych z obľúbených seriálov!

… a vy máte jedinečnú šancu zariadiť si izbu v štýle Simpsonovcov, Priateľov alebo Stranger Things!

Fanúšikovia kultových seriálov si určite prídu na svoje, navyše nová séria nábytku Real Life Series v sebe ukrýva aj hlbšiu myšlienku.

Posledné mesiace dizajnéri trávili čas v spolupráci s obľúbeným výrobcom nábytkov na návrhu novej série s názvom Real Life Series, ktorého súčasťou sú ikonické obývačky z populárnych seriálov.  Projekt švédskej firmy bol realizovaný v Spojených arabských emirátoch. Celú kolekciu si môžete pozrieť na oficiálnej stránke IKEA.

Nábytok známy zo Simpsonovcov, Priateľov alebo Stranger Things je skutočne realistický, primárnym cieľom spoločnosti IKEA je však poukázať na dôležitosť rodiny.

Tradičnú rodinu reprezentuje legendárna obývačka v domčeku v meste Springfield. Je dobre známa každému fanúšikovi Simpsonovcov, keďže je súčasťou každého intra a odohralo sa v nej aj veľa ikonických scénok.

V prípade, že bývate s kamarátmi, a zároveň milujete Priateľov a scénky z bytu, kde žije Monika, určite si zamilujete kúsky nábytku pripomínajúce jej obývačku. Pohodlné gauče, farebné vankúše či komoda sú cenovo dostupné presne tak, ako sme na IKEA zvyknutí. Takmer totožná podoba dizajnu koberca či svietidiel vás zaručene poteší.

So sloganom, že každá obývačka v sebe nesie svoj príbeh, IKEA predstavuje nábytok podobný tomu, aký sme videli v seriáli Stranger Things. A to vrátane svetiel a farieb, ikonických kresiel a gauča. Dizajnéri mysleli aj na detaily ako ceruzky, sviečku alebo rámy.

Našli ste si svojho favorita?